تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 43980
1. آذر 1399 - 7:40
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای توسعه مشارکت گسترده خیّرین در امر مدرسه سازی(طرح آجر به آجر)، دو تفاهم نامه احداث مدارس خیّرساز در بخش خزل نهاوند به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو،علیرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: احداث دو مدرسه در شهر فیروزان و روستای زرینی از توابع بخش خزل نهاوند با برآورد اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان انجام می شود.

شهبازی در ادامه افزود: توجه خیرین نیکوکار به امر مدرسه سازی را نشان‌دهنده‌ شناخت صحیح جامعه از اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان این جامعه دانست.

 وی با اشاره به ساخت ۵ مدرسه در روستاهای نهاوند از محل اعتبارات بنیاد برکت، گفت: تاکنون ۲ مدرسه از ۵ مدرسه در روستای «ده حیدر» و «کهریز سلیم» افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است، گفت: ۳ مدرسه دیگر مربوط به روستاهای «وراینه»، «سهران» و «جهان‌آباد» هستند که در ماه‌های آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند بیشترین بافت فرسوده را در بین مدارس استان همدان دارد، گفت: با توجه به این مهم امروز ضرورت بهسازی، نوسازی و احداث فضاهای آموزشی استاندارد در شهرستان نهاوند بیش‌ازپیش احساس می‌شود.

دیدگاه شما