تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 43699
10. آبان 1399 - 8:45
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی: با دستور وزیر علوم، دانشگاه ملی نهاوند مستقل می ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو، علیرضا شهبازی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: پیرو جلسه روز پنج شنبه ۸ آبان ماه معاون وزیر علوم با مسئولان نهاوند، متاسفانه به دلیل جلسه مجمع نمایندگان استان با وزیر راه نتواتسنم در جلسه حضور داشته باشم اما به محض شنیدن خبر ادغام دانشگاه ملی نهاوند با دانشگاه ملایر سریعا وارد عمل شدم.

شهبازی گفت: تلفنی با وزیر علوم و آقای شاهرخی استاندار همدان صحبت کردم و مراتب اعتراض مردم نهاوند و خودم را به عنوان خدمتگزار مردم نهاوند اعلام کردم و گفتم این اتفاق نباید انجام شود.

وی افزود: دانشگاه نهاوند تک جنسیتی است ودانشگاه  بانوان باید بعنوان یک دانشگاه مستقل توسعه پیدا کند و هم بعنوان دانشگاه باقی بماند.

نماینده مردم نهاوند، بیان کرد: وزیر علوم هم از این موضوع استقبال و پذیرفتند و قرار شد، جلسه ی ساعت ۱۴ امروز جمعه ۹ آبان ماه همدان با موضوع تصمیم گیری در مورد ادغام دانشگاه نهاوند لغو شود.

وی افزود: وزیر علوم دستور دادند، ادغام دانشگاه نهاوند انجام نشود و پیگیری های لازم در ارتباط با استقلال و توسعه دانشگاه نهاوند انجام شود.

شهبازی با قدردانی از امام جمعه و فرماندار نهاوند که در جلسه روز گذشته اعتراض خود را به این تصمیم اعلام کردند گفت: امیدواریم هر انچه را که موجب رضایت و شادی مردم نهاوند را فراهم می کند انجام دهیم.

دیدگاه‌ها

دانشگاه نهاوند را از تک جنسیتی خارج کنیدتا با افزایش دانشجوزمینه ایجاد دانشکده ها و رشته های جدید شود.اگر اینکارنشود دوباره خطرانحلال وجود دارد.

دیدگاه شما