تازه های سایت

کد مطلب: 42712
20. مرداد 1399 - 19:28
کارشناس بازار سرمایه گفت: شنیدن خبر‌هایی مانند تکذیب ورود دارایی‌های دوم به بازار بورس می‌تواند عامل موثری بر رشد یا اُفت شاخص باشد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، علی عباسی کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با خبرنگار بورس گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اینکه آیا عدم عرضه دارا دوم بر شاخص بورس تاثیر می گذارد، اظهار کرد: شنیدن این گونه از اخبار در مرحله اول سبب می شود تا سهام داران واکنش جدی را به آن نشان دهند در حالی که در بلندمدت حتی سهام داران متوجه خواهند شد که این عملی که هم اکنون صورت گرفته به نفع بازار سرمایه خواهد شد.

او در ادامه افزود: نکته ای که هم اکنون اهمیت دارد این است که تازه واردان باید با احتیاط بیشتری گام هایشان را بردارند چون ما در دوماه پیش رو ممکن است با یک اصلاح جدی در بازار مواجه شویم که این امر یک شوکی را به سرمایه داران وارد خواهد کرد.کارشناس بازار سرمایه بیان کرد: مردم باید بدانند که وقتی سهامشان به یک مقاومت برخورد کرد آن سهام را بفروشند و در یک سهم دیگر سرمایه گذاری کنند. چون ممکن است همان سودی را که در یک بازه زمانی بدست آوردند را از دست بدهند.

عباسی درباره مخالفت زنگنه وزیر نفت در خصوص عرضه دارایی های دوم در بازار سرمایه گفت : آقای زنگنه از اول مخالف این مسئله بود که نفت به صورت فرآورده در بازار عرضه بشود به علت آنکه از همان ابتدا به دنبال خام فروشی بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما