تازه های سایت

کد مطلب: 42582
9. مرداد 1399 - 8:55
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند گفت: ۲۵۰ میلیون تومان لوازم خانگی قاچاق در شهرستان نهاوند کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، نقی کاکاوند با بیان اینکه در ادامه اجرای طرح گشت و نظارت بر بازار یک انبار حاوی لوازم خانگی قاچاق کشف شد، اظهار کرد: این کالاها در انباری در شهرک صنعتی به  صورت غیر قانونی نگهداری می‌شد که با همکاری پلیس اماکن و بازرسان ما کشف شدند.

وی از اجرای طرح گشت‌زنی و نظارت روزانه بر بازار مصرف خبر داد و افزود: کار نظارت بر بازار مصرف به ویژه در ایام کرونا شدت بیشتری یافته و به صورت مشترک با اتاق اصناف، تعزیرات و دیگر دستگاه‌های مرتبط به صورت روزانه انجام می‌شود.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند ادامه داد: به دنبال بازرسی از صنوف مختلف از ابتدای تیرماه ۱۵ واحد صنفی شامل دفاتر پیشخوان، واحدهای خدماتی، گیم نت، گل فروشی، آرایشگاه زنانه و باشگاه ورزشی به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی پلمب و ۱۲ واحد متخلف نیز به اداره تعزیرات نهاوند معرفی شد.

کاکاوند عنوان کرد: طی این مدت ۷۵۰ اخطار کتبی و ۵۷۰ اخطار شفاهی به واحدهای صنفی برای رعایت بهداشت داده شده است.

وی نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی را از دیگر برنامه‌های مشترک این اداره  با واحد تاکسیرانی شهرداری دانست و گفت: از ابتدای تیرماه با توجه به بازدیدهایی که از ناوگان حمل و نقل عمومی به عمل آمد ۶ راننده تاکسی متخلف به دلیل عدم رعایت نکات سلامتی به اماکن معرفی و پنج واحد دیگر به علت محرز شدن تخلف جریمه شدند.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند در پایان از توقیف ماشین حامل مرغ زنده در نهاوند خبر داد و افزود: در طول یک ماه گذشته طی سه مرحله ۹ ماشین حامل مرغ زنده که قصد خروج را داشتند با همکاری انتظامی شهرستان شناسایی و توقیف شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام