تازه های سایت

کد مطلب: 42539
6. مرداد 1399 - 8:52
امام جمعه نهاوند گفت: در آزمایش سوم علائم خفیفی از کرونا مشخص شده است بنابراین به توصیه پزشکان مدت یک هفته در مراسمات و جلسات شرکت نخواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در مورد ابتلا به ویروس کرونا گفت: در آزمایش سوم علائم خفیفی از کرونا مشخص شده است ولی حال بدنی من مناسب است.

وی اظهار داشت: از همه دوستان که از طریق تلفن، تماس، پیام و ...جویای احوال اینجانب شدند، قدردانی می کنم و انشالله با بهبودی وضعیت جسمانی در خدمت مردم نهاوند خواهم بود.

امام جمعه نهاوند گفت: با اصرار دوستان سه بار تست کرونا دادم، اول در قم آزمایش خون که منفی بود، دوم آزمایش سی تی اسکن در بیمارستان آیت الله علیمرادیان که منفی بود و سوم آزمایش بزاق که دکتر دانشور سرپرست شبکه بهداشت و درمان بعد از این آزمایش گفتند، علائم ضعیف و خفیف از بیماری کرونا مشخص شده است.

وی ادامه داد: به لطف خداوند متعال و دعای مردم حال عمومی اینجانب خوب است اما به توصیه پزشکان یک هفته در مراسم ها و جلسات شرکت نخواهم کرد.

مغیثی گفت: به دلیل رعایت دستورات متخصصان و پزشکان و با توجه به اینکه این مسئله اجتماعی است و خدای نکرده مدیون افراد نباشیم حدود یک هفته مجالس تعطیل باشد و انشاالله با صحت و سلامتی در خدمت مردم عزیز نهاوند باشیم.

پایگاه خبری گرو برای حجت الاسلام والمسلمین مغیثی امام جمعه محترم شهرستان و همه بیماران از درگاه خداوند متعال شفای عاجل مسئلت می کند.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام