تازه های سایت

کد مطلب: 42535
5. مرداد 1399 - 15:02
امام‌جمعه نهاوند گفت: در عملیات غرورآفرین مرصاد نقش مهم و اثرگذار شهیدان گران‌قدر حاج میرزا سلگی و صیاد شیرازی کم‌نظیر بود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: 5 مرداد سالروز عملیات غرورآفرین مرصاد است که در این عملیات منافقین نابود شدند و رزمندگان همدانی حماسه آفریدند.

وی اظهار داشت: در این عملیات رزمندگان استان همدان به‌خوبی موفق شدند منافقین را زمین‌گیر کنند و با کمک نیروهای سپاه و ارتش و بسیج تعداد زیادی از خائنین به وطن را از بین ببرند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: در عملیات مرصاد دو شهید بزرگوار شهید صیاد شیرازی و شهید حاج میرزا سلگی نقش مهمی داشتند و با سازمان‌دهی نیروها درسی فراموش‌نشدنی به منافقین دادند.

وی ادامه داد: در تنگه چهار زبر رزمندگان استان همدان تحت امر حاج میرزا سلگی وقتی جلوی منافقین را سد کردند و جلوی پیشروی این عوامل استکبار را گرفتند نقش هوانیروز ارتش و شهید صیاد شیرازی کم‌نظیر بود.

مغیثی گفت: وقتی منافقین زمین‌گیر شدند شهید صیاد شیرازی در قلع‌وقمع منافقین و به درک واصل کردن این جنایتکاران نقش مهمی داشتند.

وی با اشاره به جنایت‌های منافقین اظهار داشت: آن‌ها تحت امر آمریکا، صدام و جنایتکاران دنیا بودند و در عملیات مرصاد با رشادت رزمندگان همدانی وعده خداوند محقق شد.

امام‌جمعه نهاوند بیان داشت: امروز منافقین در خدمت دشمنان انقلاب اسلامی هستند و امریکا و صهیونیست‌ها از این گروهک جنایتکار حمایت می‌کنند.

وی در پایان گفت: سراسر عمر این گروهک به خیانت به کشور و کشتار مردم بی‌گناه سپری‌شده است و هر جا دشمنان بخواهند مشکلی برای کشور به وجود بیاورند این وطن‌فروشان در کنار دشمنان هستند ولی به یاری خدا کاری از پیش نخواهند برد.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام