تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 42272
16. تير 1399 - 14:53
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: زوج کنعانی‌زادگان و شجاع واقعا خوب و بدون اشتباه بازی می‌کنند و خیال همه از خط دفاعی راحت است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، «محمد پنجعلی»  درباره پیروزی پرسپولیس مقابله شاهین بوشهر در هفته بیست و سوم لیگ برتر اظهار داشت: سرخپوشان در نیمه نخست خوب نبوند،  اما در نیمه دوم وضعیت بهتر شد. بعد از ۱۰ نفره شد هم پرسپولیس عالی بازی کرد و نشان داد چرا بهترین تیم ایران است.

وی در خصوص اخراج «کمال کامیابی‌نیا» در این بازی عنوان کرد: فکر می کنم اخراج کامیابی‌نیا درست بود اما قبل از او ۲ بازیکن شاهین باید اخراج می‌شدند که داور از کنار این موضوع گذشت. کمال هم در شرایط بازی بود و یک لحظه به جای اینکه توپ را بزند پای حریف را زد.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص چهارمین قهرمانی این تیم، خاطر نشان کرد: با اینکه فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است اما فکر می‌کنم کار قهرمانی پرسپولیس تقریباً تمام شده. پرسپولیس هم خوب بازی می‌کند و هم خوب نتیجه می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند اختلاف خود را با تیم دوم جدول بیشتر هم کنند.

پنجعلی درباره عملکرد زوج «محمدحسین کنعانی‌زادگان» و «شجاع خلیل‌زاده» در قلب خط دفاعی پرسپولیس، گفت: زوج کنعانی‌زادگان و شجاع واقعا خوب هستند و تقریبا بدون اشتباه بازی می‌کنند. این مسئله باعث می‌شود تا خیال همه راحت باشد.

 وی در مورد حواشی که بین «علیرضا بیرانوند» و باشگاه پرسپولیس به وجود آمد عنوان کرد: واقعیت این است که باید حق بازیکن را داد. بیرانوند هم در این سال‌ها برای پرسپولیس زحمت کشیده و یکی از عوامل موفقیت‌های پرسپولیس بوده.

منبع: ایرنا

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا