تازه های سایت

کد مطلب: 42092
3. تير 1399 - 8:43
فرماندار نهاوند گفت: شهرستان اصلاً در شرایط عادی نیست و وضعیت بحرانی را تجربه می‌کنیم و شهروندان باید دستورات بهداشتی را رعایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری در شورای آموزش‌وپرورش نهاوند گفت: متأسفانه مردم خطر کرونا را جدی نگرفته‌اند و همچنان در تجمعات شلوغ شرکت می‌کنند که این موضوع نگران‌کننده است.

وی اظهار داشت: شهروندان حتماً از ماسک استفاده کنند و باید شهروندان آگاه شوند و خطر را جدی بگیرند که نقش آموزش‌وپرورش و رسانه‌ها در این آگاه‌سازی مهم است.

ناصری افزود: برخی از همشهریان وضعیت خطرناک کرونایی را باور ندارند و نمی‌دانم چرا موارد بهداشتی را رعایت نمی‌کنند؟

فرماندار نهاوند گفت: عده کمی با رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی، عظمت و فرهنگ چند هزارساله نهاوند را زیر سؤال برده‌اند.

وی بابیان اینکه اگر مردم ما را مانند موج اول همراهی نکنند شرایط سختی پیش رو خواهیم داشت، افزود: از مردم درخواست داریم خطر کرونا را جدی بگیرند و با شرکت در مراسم عزا و عروسی باعث پشیمانی خود و خانواده نشوند.

ناصری اظهار داشت: برخی بدون توجه به هشدارها مراسم عزا و عروسی را با تجمع جمعیتی برگزار می‌کنند که نگران‌کننده است.

وی با توجه به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان نهاوند عنوان کرد: مهم‌ترین اصل پیشگیری از این بیماری در خانه ماندن، زدن ماسک و پرهیز از حضور در مکان‌های شلوغ و مراسم‌های عروسی و عزا است.

فرماندار نهاوند گفت: کسانی که در مراسم‌ها حضور می‌یابند باید بدانند چند روز بعد باید در بخش کرونا بستری شوند و باید بدانند که اوضاع شهرستان نهاوند اصلاً مطلوب و عادی نیست و شرایط سختی را تجربه می‌کنیم.

شهرستان نهاوند با تعداد ابتلای 194 بیمار بعد از همدان در رتبه دوم ابتلای به بیماری کرونا قرار دارد و نکته نگران‌کننده برگزاری مراسم‌های عزا و عروسی در این شهرستان با جمعیت‌های زیاد است.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

عجب مسئولین بی عرضه ای شهرستان نهاوند دارد ، چرا جلوی برگزاری مراسم تجمعی مانند عروسی و عزا را نمی گیرند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!1

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس