تازه های سایت

کد مطلب: 41853
12. خرداد 1399 - 8:38
به دلیل اوج گیری شیوع مجدد کرونا در نهاوند رزمایش پیشگیری و آگاه سازی مردم از خطرات این بیماری در نهاوند اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، با حضور دستگاه های مربوطه، رزمایش پیشگیری و مقابله با کرونا و آگاه سازی مردم از خطر این بیماری با توجه به اوج‌گیری مجدد شیوع کرونا در نهاوند برگزار شد.

مراد ناصری فرماندار نهاوند در این مراسم گفت: مردم باید هوشیار باشند و شرایط را به هیچ عنوان عادی ندانند چون نهاوند با شهرهای آلوده هم جوار است.

وی اظهار داشت: امن ترین مکان در این شرایط  منازل هستند و از شهروندان درخواست داریم تردد غیر ضروری نداشته باشند.

ناصری گفت: موج دوم شیوع کرونا کاملا جدی است و باید با رعایت فاصله گذاری و موارد بهداشتی از انتقال و انتشار این ویروس جلوگیری کنیم.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: همانطور که مردم در مرحله اول با هم بودن و همدلی را اجرا کردند در این مرحله نیز انتظار داریم به کمک ما بیایند و از تجمعات جلوگیری کرده و در خیابان از ماسک و دستکش استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مردم همچنان کرونا را جدی بگیرند، افزود: با توجه به شهرهای همجوار خطر در کمین است و از مردم درخواست داریم در ایام تعطیلات در خانه بمانند.

در ادامه این مراسم توسط آمبولانس و خودروهای بلندگو دار به مردم نهاوند برای ماندن در خانه و افزایش تعداد مبتلایان هشدار داده شد.

در روزهای گذشته تعداد مبتلایان به کرونا در نهاوند افزایش یافته و در مدت ۳ روز تعداد ۲۹ نفر در بیمارستان های این شهر با علائم کرونا و مشکوک به کرونا بستری شده اند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند