تازه های سایت

کد مطلب: 41806
8. خرداد 1399 - 19:10
سرهنگ علی مختاری گفت: در مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه بیش از ۲ هزار بسته غذایی در بین نیازمندان شهرستان توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ علی مختاری، فرمانده سپاه نهاوند در گفت‌وگو با خبرنگار گفت: مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه با همکاری گروه جهادی بقیه‌الله نهاوند و کمک خیرین در مسجد محمدیه نهاوند اجرا شد.

وی اظهار داشت: دو مرحله از این رزمایش با همراهی و همدلی مردم نهاوند در ماه مبارک رمضان اجرا شد و بیش از ۴۵۰۰ بسته غذایی در بین نیازمندان بخش‌های مختلف نهاوند توزیع شد.

مختاری افزود: مردم مؤمن نهاوند نشان دادند در این شرایط کرونایی به فکر نیازمندان هستند و نوع‌دوستی خود را در این مرحله نیز نشان دادند.

فرمانده سپاه نهاوند گفت: در دو مرحله گذشته بسته‌ها با همکاری سپاه و بسیج، استان قدس رضوی و استان مطهر شاهزاده محمد (ع) نهاوند جمع‌آوری و توزیع شد و خیرین نقش مهمی در این کمک‌ها داشتند.

وی ادامه داد: پس از پایان ماه رمضان با همکاری گروه جهادی بقیه‌الله شهرستان نهاوند بیش از ۲۰۰۰ هزار بسته غذایی آماده‌شده است و در بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مختاری افزود: در این مرحله نیز حدود یک‌تن گوشت توسط این گروه جهادی خریداری‌شده است که بین نیازمندان شناسایی‌شده توزیع می‌شود.

وی اظهار داشت: سپاه و بسیج نهاوند در کنار همشهریان نیازمند هستند و از خیرین نیز برای کمک به نیازمندان درخواست همکاری و کمک داریم.

فرمانده سپاه نهاوند اظهار داشت: به یاری خدا و باهدف کمک به اقشار نیازمند و آسیب‌دیده و با کمک‌های مردم نهاوند مراحل بعدی این رزمایش نیز اجرا می‌شود و مردم می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج نهاوند تحویل دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما