تازه های سایت

کد مطلب: 41754
5. خرداد 1399 - 16:57
فرمانده سپاه نهاوند گفت: با اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات مومنانه تا کنون ۶ هزار بسته غذایی در نهاوند توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی مختاری با اشاره به اجرای مرحله سوم رزمایش «کمک مومنانه» با محوریت سپاه ناحیه نهاوند و گروه جهادی بقیه‌الله(عج) اظهار کرد: با اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات مومنانه و توزیع ۲ هزار بسته دیگر معیشتی بین نیازمندان تا کنون ۶ هزار بسته غذایی در نهاوند توزیع شده است.

وی افزود: در این مرحله یک رأس دام با وزن یک تن نیز خریداری شده که پس از ذبح زیر نظر کشتارگاه و تاییدات پزشکی به بسته‌های معیشتی اضافه شد.‌

فرمانده سپاه نهاوند اضافه کرد: تا کنون طی مراحل اول و دوم رزمایش با همکاری نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان نهاوند بیش از 4 هزار بسته معیشتی توزیع شده است.

وی در تشریح چگونگی شناسایی و توزیع بسته‌های معیشتی گفت: به منظور توزیع عادلانه اقلام مذکور، شناسایی افراد نیازمندی که تحت پوشش هیچکدام از نهادهای کمیته امداد و بهزیستی نهاوند نبوده‌اند از طریق پایگاه‌های مقاومت شهر و روستا، دهیاری‌ها و شوراهای صورت گرفت و در مجموع ۶ هزار خانواده شناسایی شد.

مختاری ادامه داد: طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم که با کمک خیرین ان‌شاءالله تا نابودی کامل بیماری کرونا این رزمایش را در سطح شهرستان تا پایان سال ادامه دهیم.

وی در پایان ضمن تشکر از خیرینی که تا کنون از دو مرحله رزمایش کمک مومنانه حمایت کرده‌اند گفت: برای ادامه‌ این رزمایش در طول سال، خیران و مردم نوعدوست شهرستان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به نزدیکترین پایگاه مقاومت بسیج تحویل دهند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما