تازه های سایت

کد مطلب: 41731
2. خرداد 1399 - 14:07
شهید مدافع حرم سردار حاج حسین همدانی معتقد بودند عملیات الی بیت‌المقدس با آزادسازی خرمشهر تمام نشده است و تا آزادی قدس ادامه خواهد داشت و مطمئنم جوانان این سرزمین که از نسل و وارثان دفاع مقدس هستند سرزمین‌های اشغال‌شده را هم آزاد می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، تقارن زیبای روز جهانی قدس و سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات الی بیت‌المقدس فرصت مناسبی است تا بخشی از سخنان سردار شهید حاج حسین همدانی حبیب سپاه در مورد عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی قدس شریف را بازخوانی کنیم.

سردار شهید همدانی با اشاره به لزوم مبارزه علیه رژیم صهیونیستی دریکی از برنامه‌های تلویزیونی اعلام می‌کند: عملیات الی بیت‌المقدس تا نابودی این رژیم به دست جوانان ایران اسلامی ادامه دارد.

این شهید مدافع حرم می‌گوید: جمهوری اسلامی مدل مقاومت ارائه کرده است که در نوع خود بی‌نظیر است.

این سردار سرافراز ادامه می‌دهد: عملیاتی که ما انجام دادیم عملیات الی بیت‌المقدس بوده است؛ متأسفانه امروز مجموعه رسانه‌های ما و جاهای دیگر این کلمه “الی ” رادارند برمی‌دارند.

شهید همدانی می‌گوید: عملیات الی بیت‌المقدس هنوز ادامه دارد و چند قسمت دیگر این عملیات انجام‌شده است و این عملیات تا آزادسازی قدس ادامه دارد.

وی در ادامه سخنانش در این برنامه اظهار می‌کند: در شرایطی که ما در زمان عملیات الی بیت‌المقدس ازنظر دشمنان در موضوع ضعف بودیم ولی گفتیم ما هدفمان متعالی است و ما نه‌تنها خرمشهر را آزاد می‌کنیم؛ بلکه

سرزمین‌های اشغال‌شده را هم آزاد می‌کنیم و مطمئنم انشا الله جوانان این سرزمین که از نسل و وارثان دفاع مقدس هستند این اتفاق (آزادسازی فلسطین) را انجام خواهند داد.

 

برای دانلود کلیک کنید

 

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان