تازه های سایت

کد مطلب: 41610
25. ارديبهشت 1399 - 8:08
مسئول روابط عمومی هلال احمر نهاوند گفت:با حضور جمعی از مسئولین شهرستان از زحمات این قشر زحمت کش به مناسبت هفته هلال احمر قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، عباس ترکاشوند گفت:جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند به مناسبت هفته هلال احمر از فعالان عرصه مبارزه باویروس کرونا از ۳۰۰۰نفر از مدافعان سلامت تقدیر کرد.

وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در این ایام با  برگزاری ۴ ایستگاه طرح غربالگری تب سنجی به صورت شبانه‌روزی در ۲۵ روز با غربالگری بیش از ۲۵ هزار خودرو و هشتاد هزار نفر را موردغربالگری و تب سنجی قرار داد

ترکاشوند افزود: فعالیت های در حال حاضر جمعیت هلال احمر تهیه بسته های غذایی با کمک توانمندان برای یاری نیازمندان، تهیه ها و اقلام بهداشتی ویژه بیماران خاص، انجام امور لازم جهت واریز  کمک هزینه درمان به خانواده متاثر از بیماری کرونا است.

وی گفت: جمعیت هلال احمر با افتخار با حضور امدادگران در تمامی صحنه های عملیاتی از جمله حوادث طبیعی و حوادث انسان ساخت مثل سیل اخیر ،زلزله نورآباد حوادث کوهستان ،حوادث جاده‌ای و حوادث غرق شدگی و .... با تمام مشکلات کمبودهای موجود امدادگران ما به کمک به نیازمندان رفتند.

 مسئول روابط عمومی هلال احمر نهاوند اظهار داشت: در حوزه داوطلبان هم این عزیزان فعالیت‌هایی را جهت تامین نیازهای نیازمندان با کمک خیرین انجام دادند و حضور پرشور جوانان جمعیت هلال احمر که در امورات فرهنگی و امدادی مشارکت دارند قابل ستایش است که از همه عزیزان تقدیر و تشکر ویژه دارم.

 وی ادامه داد: از همه مردم با توجه به مخاطرات موجود شهرستان وحادثه خیزی شهرستان با افتخار دعوت می کنم به خانواده بزرگ هلال احمر بپیوندند.

 ترکاشوند افزود: در این برنامه ما از سه هزار فعال و مدافع سلامت تقدیر می‌کنیم که به نمایندگی از انها ۸۰ نفر از سر گروه های امدادی حضور دارند.

وی در پایان گفت:  جمعیت هلال احمر به عنوان همکار و پشتیبان شبکه بهداشت ویژه در برنامه های امدادی و حوزه آموزش فعالیت‌های چشمگیری دارد که باید تقویت شوند و فعالیتهای جمعیت هلال احمر و همکاری با سپاه ناحیه مقاومت و بسیج با توجه به همسو بودن و مردمی بودن حوزه فعالیت این دو نهاد که موجب بهره‌مندی و رضایتمندی مردم می شود باید تقویت شود.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام