تازه های سایت

کد مطلب: 41571
22. ارديبهشت 1399 - 19:15
کریستیانو رونالدو که همواره به عنوان فوتبالیستی با وضعیت جسمانی مطلوب شناخته می‌شود، حالا به صورت رسمی وارد حوزه بدنسازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، فوق ستاره پرتغالی تیم یوونتوس در این مدت با تصاویر شخصی اش از حضور در قرنطینه خبرساز بوده اما حالا در روزهایی که همچنان تعطیلی فوتبال ادامه دارد، او با ورود به یک عرصه دیگر ورزش توجه ها را به خود جلب کرده است. این بازیکن پرتغالی با برند CR7 خود فعالیت در حوزه بدنسازی را آغاز کرده که این موضوع مورد استقبال طرفدارانش نیز قرار گرفته است.

نکته جالب این است که صفحه بدنسازی کریستیانو رونالدو در فاصله چند ساعت بعد از شروع کار به نزدیک 500 هزار فالوور رسید و طرفداران او از آغاز به کار چنین صفحه ای استقبالی ویژه داشتند. همچنین او در پست های اول خود به معرفی تمریناتی برای حفظ آمادگی جسمانی در دوره قرنطینه پرداخت و 7 تمرین را به مخاطبان خود معرفی کرد.

رونالدو نام وبسایت اینترنتی خود را هم «تناسب اندام با CR7» قرار داده تا هدف خود را به شکلی کوتاه بیان کند. او البته فعلا اظهارنظر مفصلی درباره آغاز به کار این بدنسازی مجازی نداشته اما به نظر می‌رسد که فوق ستاره پرتغالی به این شکل حوزه فعالیت هایش بعد از خداحافظی از فوتبال را مشخص می‌کند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند