تازه های سایت

کد مطلب: 41535
20. ارديبهشت 1399 - 17:35
اسماعیل شریفات، مهاجم تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: امیدوارم لیگ برتر در این فصل نیمه‌کاره نماند و ۹ هفته پایانی برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، اسماعیل شریفات درباره وضعیت مبهم مسابقات لیگ برتر و نظر‌های مختلفی که پیرامون تعطیلی یا ادامه بازی‌های این فصل مطرح شده است، گفت: من معتقدم که بازی‌های این فصل باید به اتمام برسد. از ابتدای فصل هر تیمی با هدفی خاص در این مسابقات شرکت کرد و این صورت خوشی ندارد که بازی‌ها نیمه‌کاره بماند و چیزی هم مشخص نشود. مسئولان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایطی خاص، بازی‌ها را برگزار کنند. حتی قرار است در اروپا هم در اکثر کشورها، مسابقات فوتبال برگزار شود.

شریفات در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت ادامه بازی‌ها نگران سقوط احتمالی شاهین نیستید؟» عنوان کرد: ما به هیچ عنوان نگران نیستیم و نتایج ما در شروع نیم‌فصل دوم نشان می‌دهد که پیشرفت داشتیم. اگر لیگ برتر ادامه پیدا کند ما نتایج خوبی می‌گیریم، ولی فکر می‌کنم برخی دوست ندارند بازی‌ها ادامه داشته باشد. نظر من این است که اگر بازی‌ها ادامه پیدا کند تیم‌هایی مثل شاهین، گل‌گهر و پیکان سقوط نمی‌کنند و ممکن است تیم‌هایی که چند پله بالاتر قرار دارند، سقوط کنند.

بازیکن پیشین استقلال درباره وضعیت این تیم و شانس موفقیت آبی‌پوشان با فرهاد مجیدی تصریح کرد: پرسپولیس در این چند سال ثبات داشته است و با برانکو سه بار قهرمان لیگ برتر شد که در هر سه فصل مستحق قهرمانی بود. اگر به مجیدی هم سه سال فرصت بدهند قطعاً می‌تواند استقلال را به قهرمانی برساند. در فوتبال ثبات موضوع بسیار مهمی است.

شریفات راجع به عملکرد خودش در این فصل خاطرنشان کرد: شرایط در پیکان برای من خوب نبود و جدایی از این تیم تصمیم درستی بود. خوشحالم که شاهین را انتخاب کردم و این بهترین انتخاب برای من بود. در بازی‌هایی که انجام دادم عملکرد مثبتی داشتم و امیدوارم در ادامه هم بهترین بازی‌ها را برای تیم شاهین انجام دهم.

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام