تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 41468
15. ارديبهشت 1399 - 8:27
فرماندار و رئیس اداره صمت و دامپزشکی به همراه کارشناسان بهداشت محیط از روند فعالیت کشتارگاه صنعتی دام نهاوند بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، فرماندار نهاوند به همراه رئیس اداره دامپزشکی، رئیس اداره صمت و کارشناس مرکز بهداشت از کشتارگاه زاگرس دام شهرستان بازدید به عمل آوردند.

ناصری فرماندار نهاوند در این بازدید ضمن اشاره به اهمیت کشتارگاه در تامین بهداشت و سلامت عمومی جامعه و امنیت غذایی اظهار کرد: پیگیری های مجموعه دامپزشکی شهرستان در راستای ارتقای وضعیت بهداشتی کشتارگاه خصوصا اجرای طرح پیش سرد کن گوشت بسیار ضروری و مهم است.

وی بیان کرد: ارائه گوشت سالم ،  بهداشتی و مورد تائید دامپزشکی با رعایت استانداردهای لازم مدنظر و تاکید مسئولین شهرستان است که خوشبختانه این مهم در حال انجام است.

فرماندار نهاوند در ادامه گفت : پیرو مصوبه سازمان دامپزشکی مبنی بر ممنوع بودن کشتار غیر بهداشتی دام خارج از کشتارگاه و اخطاریه های اداره دامپزشکی شهرستان به واحدهای قصابی که در روستاها اقدام به کشتار غیر بهداشتی دام خارج از کشتارگاه داشته اند ، برخورد قانونی انجام و برای تامین سلامت و امنیت غذایی مردم با هیچکس تعارف نداریم و همه واحدهای قصابی چه در شهر و چه در روستاها باید در کشتارگاه صنعتی دام اقدام به کشتار بکنند.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام