تازه های سایت

کد مطلب: 41130
23. فروردين 1399 - 9:12
مسئول مرکز نیکوکاری شاهزاده محمد شهرستان نهاوند از توزیع ۳۱۳ بسته گوشت نذری از سوی مرکز نیکوکاری این بقعه متبرکه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، وهاب رضایی‌مفرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت ایام میلاد با سعادت امام زمان(عج) و به نیت سلامتی آن حضرت و رفع بیماری کرونا از کشور هفت گوسفند قربانی در محل شاهزاده محمد(ع) ذبح و بین نیارمندان توزیع شد.

وی با بیان اینکه پس از ذبح گوسفندان، کار تقسیم و بسته‌بندی آنها انجام گرفت که تعداد آنها به ۳۱۳ بسته رسید افزود: هدف از ذبح قربانی علاوه بر ادای نذر برای سلامتی امام زمانعج) و رفع خطر کرونا، کمک به نیازمندان و محرومینی است که در این ایام به لحاظ مالی در مضیقه بوده و به لحاظ مخارج روزمره زندگی با مشکل روبرو هستند.

مسئول مرکز نیکوکاری شاهزاده محمد(ع) شهرستان نهاوند گفت: با توجه به اینکه هدف این مرکز حمایت از خانوارهای بی‌بضاعت و محرومین با جلب کمک‌های خیرین است لذا خانوارهای نیازمند شناسایی شده و ما بسته‌ها را بین آنان توزیع کردیم.

وی افزود: در راستای اهداف نیکوکارانه این مرکز طی روزهای گذشته نزدیک به یک‌هزار انواع بسته‌های حمایتی به ارزش ۱۰ میلیون تومان شامل مواد غذایی، بهداشتی و میوه در محلات محروم شهر توزیع شده است.

رضایی‌مفرد افزود: همچنین برای حمایت از خانواده‌های نیازمند سه تن برنج خریداری شده که در نظر است با شروع ماه مبارک رمضان همراه با چند قلم اساسی دیگر از نیازهای خانوارها توزیع شود.

وی از فعالیت کارگاه یکی از شعب بانوان گروه جهادی بقیه‌الله که در زمینه تولید ماسک فعالیت دارند در محل آستان شاهزاده محمد(ع) خبر داد و گفت: به منظور تسریع در تولید ماسک توسط گروه جهادی بقیه‌الله(ع) مکانی مناسب در محل در اختیار بانوان گذاشته شده که گروهی از بانوان روزانه یک‌هزار ماسک تولید می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما