تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 41100
20. فروردين 1399 - 8:41
مدیر توزیع برق نهاوند از اجرای طرح اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های فرسوده توزیع برق‌ نهاوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، رضا شیردره با اشاره به اجرای طرح اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های فرسوده توزیع برق‌ نهاوند اظهار داشت: تبدیل ۴۰ کیلومتر از سیم‌های مسی فرسوده شبکه فشار ضعیف هوایی و تبدیل آن به کابل خودنگهدار با نصب و جایگزینی ۱۰۰ پایه سیمانی جدید و جمع‌آوری تیرهای چوبی در ۹ منطقه شهری پای قلعه، کوچه درازه، کوی سرباز و دستغیب، 17شهریور، شاطرآباد، قیصریه، شیخ‌منصور و گل زرد انجام خواهد شد.

وی هدف از اجرای این طرح را کاهش تلفات در شبکه‌های توزیع برق، تامین برق مطمئن و پایدار مشترکین، بهبود شاخص‌های قابلیت اطمینان شبکه‌های توزیع برق بیان کرد.

مدیر توزیع برق شهرستان نهاوندعنوان کرد: فواید اجرای این طرح جلوگیری از سرقت تاسیسات و تجهیزات شبکه‌های توزیع برق و کاهش چشمگیر آن، عدم نیاز به شاخه‌زنی درختان در حوزه شبکه‌های فشار ضعیف و بهبود سیما و منظر شهر از بابت تاسیسات برق و مبلمان شهری است.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌ها و تدابیر مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در اختصاص اعتبار و اجرای این طرح در شهرستان نهاوند گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان انجام می‌شود.

شیردره ابراز داشت: تمامی پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های حوزه پیشگیری مقابله با کرونا در مدیریت توزیع برق شهرستان نهاوند توسط همکاران و در حین اجرای پروژه‌های عمرانی، به‌دقت رعایت می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام