تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 41099
20. فروردين 1399 - 8:38
مدیر کانون‌های مساجد نهاوند گفت: مسجد روستای تکه به پایگاه جمع آوری کمک و مقابله باکرونا تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سید سعید میری مدیر کانون‌های مساجد نهاوند گفت: کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه یکی از کانون‌های فعال در سطح شهرستان و استان همدان می‌باشد که با همکاری پایگاه بسیج خواهران و برادران و اهالی خیر این روستا همیشه در کار‌های خیر پیش قدم است.

او با بیان اینکه  با کمک کانون فرهنگی و هنری شهدای مسجد روستای تکه و خانه بهداشت و پایگاه بسیج ابتدا روستا را قرنطینه شد، گفت: در مرحله بعد با کمک دهیاری چندین مرحله روستا را با کمک خیران ضد عفونی کردند.

میری بیان کرد: کانون فرهنگی مسجد روستای تکه در مرحله بعد بیش از ۱۲۰بسته لوازم بهداشتی و سبد غذایی را برای افراد نیازمند روستای تکه و روستا‌های اطراف تهیه و آن‌ بین نیازمندان توزیع کردند.

مدیر کانون‌های مساجد شهرستان نهاوند  در ادامه افزود: کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه در مراحل بعد اقدام به خرید ماسک لوازم ضد عفونی و بهداشتی و ضد عفونی مسجد روستا کردند.

او افزود: کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه   با همت مردم سال گذشته برای مردم سیل زده استان‌های لرستان و گلستان نزدیک ۳ کامیون نان لوازم بهداشتی سبد کالا و پول نقد را ارسال کرد.

میری با بیان اینکه مهم‌ترین توصیه این کانون به مردم ضمن رعایت نکات بهداشتی ماندن در خانه است، گفت:  کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای تکه در فضای مجازی و در رسانه اقدام خوبی را در این مورد انجام داده است.

مدیر کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نهاوند گفت: تبلیغات موثر کانون روستای تکه به عنوان الگویی برای سایر روستا‌ها است و تاکنون موردی از کرونا در این روستا مشاهده نشده و مردم در سلامت کامل هستند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا