تازه های سایت

کد مطلب: 41011
14. فروردين 1399 - 8:41
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: طی دو روز گذشته و امروز نیز تعدادی از خیرین مجموعا بیش از ۱۶۰ میلیون ریال برای خرید لباس و ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی در اختیار شبکه بهداشت قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در نهاوند اظهار کرد: به منظور تجلیل از زحمات و تلاش‌های کادر درمان کرونا در بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان ۵۰ عدد کارت هدیه ۲ میلیون ریالی جمعا به مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال از سوی یکی از خیرین شهرستان توزیع شد.

وی افزود: خانواده مرحوم داریوش جهانیان به منظور تجلیل از فداکاری کادر درمانی بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان این تعداد کارت را به کادر درمانی بیمارستان اهدا کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند گفت: علاوه بر این طی دو روز گذشته و امروز نیز تعدادی دیگر از خیرین مجموعا بیش از ۱۶۰ میلیون ریال برای خرید لباس و ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی در اختیار شبکه بهداشت قرار دادند.

وی افزود: نورعلی عبدالملکی با مبلغ ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، زهرا ملکی، معصومه ملکی و فاطمه ملکی هر کدام با مبلغ ۱۰ میلیون ریال، عبدالعلی سلگی با ۱۵ میلیون ریال و حاج یوسف خزایی با ۵۰ میلیون ریال بخشی از ملزومات و تجهیزات درمانی را برای مقابله با بیماری کرونا تهیه کردند.

دارابی اضافه کرد: تاکنون از سوی خیرین نهاوند نزدیک به ۲ میلیارد ریال برای تهیه تجهیزات حفاظتی به شبکه بهداشت و یا بیمارستان نهاوند اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه حفاظت و سلامت کادر درمان در گرو تجهیزات لازم پزشکی است اضافه کرد: کادر درمانی در شرایط کنونی از هیچ کوششی برای درمان بیماران دریغ نمی‌کنند لذا برای تامین سلامتی آنها نیاز به لباس و تجهیزات روز است که برای تامین آن همکاری خیرین امری ضروری است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا