تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40941
7. فروردين 1399 - 7:42
رئیس هیئت امنا آستان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) گفت: طرح «سفره‌های آسمانی، دست‌های مهربانی و کرامت انسانی» با توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان در نهاوند اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، وهاب رضایی مفرد در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن در سال نو با همیاری خیرین نهاوندی ساکن نهاوند، استان همدان و سایر نقاط کشور، طرح سفره‌های آسمانی اجرا شد.

وی افزود: در مرحله اول این طرح ۳۰۰ بسته معیشتی به ارزش تقریبی هر بسته ۳ میلیون ریال تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس هیئت امنا آستان مقدس شاهزاده محمد و علی (ع) ادامه داد: در کنار این طرح معیشتی، ۲۰۰ بسته بهداشتی دیگر نیز تهیه شده و در مرحله توزیع است و ۴۰۰ بسته میوه به ارزش تقریبی هر بسته ۴۰۰ هزار ریال نیز تهیه و توزیع شد.

وی افزود: با توجه به وضعیت فعلی و گسترش ویروس کرونا که سبب شده عده‌ای از همشهریان بازار کار خود را از دست بدهند، قصد داریم با مشارکت خیرین، طرح سفره‌های آسمانی، دست‌های مهربانی و کرامت انسانی را همچنان ادامه دهیم تا گروه بیشتری از آن بهره‌مند شوند.

رضایی مفرد در خصوص نحوه توزیع این اقلام گفت: در این طرح به منظور ساماندهی بیشتر، خانواده‌های نیازمند در سطوح مختلف شناسایی و ثبت نام شده‌اند و بر طبق سطح در اولویت دریافت اقلام قرار می‌گیرند.

لازم به ذکر است سپاه ناحیه نهاوند، کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند نیز در اجرای این طرح مشارکت داشته‌اند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام