تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40914
5. فروردين 1399 - 9:56
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نهاوند با مقدار بارش ۲۱ میلی متر رکورد دار بیشترین میزان بارش در استان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری گرو، روح‌الله زاهدی اظهار داشت: بارش برف و باران به تناوب تا روز پنجشنبه در استان ادامه دارد و از روز شنبه هفته آینده سامانه جدیدی استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه در 24 ساعته گذشته میانگین بارش باران در شهرستان همدان 19 میلی‌متر ثبت شده، ابراز کرد: ارتفاع برف نیز در ایستگاه هواشناسی فرودگاه همدان 10 سانتی‌متر ثبت شده است. در برخی مناطق شهری هم ارتفاع برف تا 30 سانتی‌متر گزارش شده است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان همدان با تاکید بر اینکه سامانه‌ای که در روز شنبه وارد استان می‌شود از شدت بیشتری برخوردار است، تصریح کرد: اوج بارش‌ها در روزهای یکشنبه و دوشنبه خواهد بود. در صورتی که دمای هوا سرد باشد انتظار بارش برف وجود دارد.

زاهدی با بیان اینکه در روزهای آینده افزایش دما خواهیم داشت، ابراز کرد: در 24 ساعت گذشته بهار با حداکثر دمای 9 درجه به عنوان گرمترین و گل تپه با حداقل دمای منفی 3 درجه سردترین شهرستان های استان گزارش شده است.

وی افزود: دمای شهرستان همدان نیز در این مدت بین منفی یک و 4 درجه سانتی گراد در نوسان بوده است.در روزهای آینده حداکثر دمای همدان به 15 درجه هم می‌رسد.

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان همدان گفت: بر اساس پیش‌بینی هوای فصلی، میزان بارش‌ها در فروردین‌ماه در حد نرمال گزارش شده است.

انتهای پیام/743/ح

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد