تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40902
4. فروردين 1399 - 10:31
با حضور فرماندار نهاوند جلسه ستاد مقابله با کرونا تشکیل شد و در این جلسه بر خروج خودروهای غیر بومی از شهرستان تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، جلسه ستاد مقابله با کرونا به ریاست فرماندار نهاوند و با حضور تعدادی از دستگاه های شهرستان از جمله سپاه، شهرداری، شبکه بهداشت، ناجا، صمت، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و نمایندگان دو گروه مردم نهاد برگزار شد.

مراد ناصری فرماندار نهاوند در این جلسه گفت: مدیران نسبت به اجرای مصوبات این ستاد باید حساسیت داشته باشند.

وی اظهار داشت: هماهنگی و هم‌پوشانی بین گروه‌های مردمی با دستگاه‌های دولتی برای‌مقابله با کرونا ضروری است.

فرماندار نهاوند افزود: تقسیم کار بین دستگاههای دولتی برای پوشش کامل ضدعفونی معابر و اماکن شهر به صورت ۲۴ ساعته باید انجام شود.

ناصری با اشاره به حضور میهمانان در نهاوند گفت: از این میهمانان عزیز درخواست داریم برای اینکه شادی فرارسیدن عید به غم تبدیل نشود هرچه زودتر نهاوند را ترک کنند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط سختی که کادر درمانی و پرستاران دارند حضور خودروهای غیربومی باعث اضافه شدن بار کار بر دوش این عزیزان است.

فرماندار نهاوند افزود: باید با نظارت شبکه بهداشت و درمان نسبت ترکیب و چگونگی استفاده از گند زداها و محلول ها انجام شود و شهرداری به عنوان مرکز توزیع محلول و تجهیزات و ماشین آلات گندزدایی در نظر گرفته شد.

وی عنوان کرد: در صورت اعلام نیاز دستگاه‌ها برای نفر و ماسک، بسیج پشتیبانی و هماهنگی لازم با گروه‌های مردمی بسیج را انجام می‌دهد.

ناصری با اشاره به لزوم ضدعفونی معابر گفت: مقرر شده است که معابر اصلی شهر توسط موسسه علیمرادیان و ورودی‌های سه گانه شهر توسط موسسه مردمی دستان سبز تأمین نیرو و ضدعفونی شود.

وی بیان داشت: طبق اعلام ستاد استانی تمامی واحدهای صنفی و بازار شهرستان به جز نانوایی‌ها، سوپرمارکت ها، خواربارفروشی ها و فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی تا اطلاع بعدی تعطیل است و با متخلفان برخورد میشود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند