تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40870
28. اسفند 1398 - 16:13
فرمانده انتظامی نهاوند از دستگیری ۱۰ متخلف که با حضور در مکان‌های عمومی اقدام به پرتاب موادمحترقه دستی کرده و قصد تحریک جوانان برای همراه کردن با خود را داشتند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، سرهنگ شا احمد ساکی صبح چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: پلیس نهاوند در راستای حفظ سلامت و امنیت شهروندان و به منظور پیشگیری از ابتلای آنان به بیماری کرونا از هرگونه ازدحام و تجمع جلوگیری و ممانعت کرده است.

ساکی افزود: مأموران انتظامی نهاوند تعداد ۱۰ نفر از افرادی که به مصوبه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا شهرستان نهاوند بی توجه بودند و با حضور در مکان‌های عمومی اقدام به پرتاب مواد محترقه دستی و ایجاد مزاحمت کردند و قصد تحریک جوانان برای همراه کردن با خود را داشتند دستگیر کرد و مقادیری مواد محترقه از آنان کشف شد.

وی با بیان اینکه شب عید امسال مصادف با شهادت امام موسی کاظم (ع) است از مردم خواست ضمن توجه به این مناسبت و یادآوری آن به اطرافیان از هرگونه ازدحام و تجمع و آتش بازی به خصوص در میدان قیصریه پرهیز کنند.

سرهنگ ساکی گفت: استفاده از مواد محترقه دست ساز و خارجی ممنوع بوده و چنانچه در روزهای آتی افرادی نسبت به این موضوع بی توجه بوده و برای شهروندان ایجاد مزاحمت کنند برابر قانون با آنها برخورد خواهد شد.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام