تازه های سایت

کد مطلب: 40804
22. اسفند 1398 - 8:51
به دنبال ازدحام جمعیت و حفظ سلامت شهروندان، رئیس جهاد کشاورزی نهاوند گفت: مهلت دریافت سهمیه کودهای شیمیایی بهاره کشاورزان شهرستان تا اردیبهشت ماه تمدید شده است و کشاورزان نگرانی نداشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی کمالی نژاد پس از گلایه کشاورزان در مورد سهمیه کود بهاره و ضرورت حفظ سلامت شهروندان گفت: سلامت کشاورزان عزیز از اولویت های ما است و با توجه به گلایه این عزیزان اقدامات لازم را انجام می دهیم.

 وی اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و گلایه کشاورزان درخصوص رعایت نکردن فاصله، تجمع و ازدحام جمعیت مراجعین به جهاد کشاورزی جهت دریافت حواله کود شیمیایی بهاره، کشاورزان باید بدانند جای نگرانی نیست.

رئیس جهاد کشاورزی نهاوند افزود: مهلت دریافت سهمیه حواله کودهای شیمیایی بهاره صادر شده توسط همکاران مراکز جهاد کشاورزی از یک هفته تا پایان اردیبهشت تمدید شده است.

کمالی نژاد ادامه داد: با این شرایط که ایجاد شده است و برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا از کشاورزان درخواست داریم برای دریافت سهمیه خود از هرگونه تجمع و عجله خودداری کنند.

وی به نحوه تامین کود شیمیایی شهرستان اشاره کرد و گفت: محموله کودشیمیایی تخصیصی به شهرستان که از بنادر و یا پتروشیمی های کشور ارسال می شود بر اساس نوبت بندی و تامین هزینه می باشد و طبق روال انجام میشود.

 رئیس جهاد کشاورزی نهاوند اظهار داشت: این محموله ها با برنامه ریزی و تلاش سازمان جهاد کشاورزی استان و شهرستان به صورت متناوب طی روزهای آتی به شهرستان نهاوند ارسال و به مراکز مجاز توزیع کود جهت ارائه به کشاورزان تحویل داده خواهد شد.

 کمالی نژاد گفت: کارکنان جهاد کشاورزی همانند سایر ادارت و دستگاه های خدمات رسان دراین شرایط بحرانی با تمام تلاش در سنگر خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند و با توکل به خداوند و با همکاری و همدلی کشاورزان زحمتکش انشا الله کرونا را شکست می دهیم.

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام