تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40778
19. اسفند 1398 - 9:17
اطلاعیه مهم کمیته مبارزه با کرونا ویروس شهرستان نهاوند منتشر شد که در این اطلاعیه از مردم خواسته شده در خانه بمانند و از اجتماعات دوری کنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، کمیته مبارزه با کرونا ویروس در اطلاعیه‌ای از مردم شهرستان نهاوند خواست به منظور حفظ سلامتی خود، اعضای خانواده و دیگر شهروندان، بطور جدی از تجمعات عمومی ، خارج شدن از منزل ، مهمانی رفتن ، مراسمات ختم و  عروسی ، مسافرت و رفتن به آرایشگاهها ، رستورانها ، هتل ها پرهیز کنند.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

مردم شریف و عزیز شهرستان نهاوند

ضمن تشکر از همکاری های گسترده مردم شریف و وظیفه شناس شهرستان نهاوند، در جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس، کمیته مبارزه با بیماری کرونا ویروس با هدف پیشگیری حداکثری از شیوع بیماری، حفظ جان شهروندان و حضور مردم عزیزمان در منزل، اقدام به تعطیلی مدارس و دانشگاه های کشور نمود.

متاسفانه بر اساس گزارشات و شکایات واصله مردمی مبنی بر مشاهده همشهریان عزیز درتجمعات عمومی ، خارج شدن غیر ضروری از منزل ، رفتن به مهمانی ها ،ومراسمات ختم و عروسی ، مسافرت و رفتن به آرایشگاهها ، رستورانها ، غذاخوریها که عوامل انتقال ویروس می باشند و از آلودگی بیشتری برخوردار است، رو به افزایش بوده و این موضوع می تواند قطعا باعث آلودگی بیشتر شده و نگرانی جدی برای خانواده ها ایجاد نماید. لذا اکیداً از همه مردم عزیز و فهیم شهرستان خواهشمندیم به منظور حفظ سلامتی خود، اعضای خانواده و دیگر شهروندان، بطور جدی ازمواردذکرشده پرهیز نمایند.

بیایید سال نو را به کام خود و عزیزانتان تلخ نکنید وبهترین راه این است که در خانه بمانید تا از بیماری کرونا ویروس در امان باشید

ستاد اطلاع رسانی مبارزه با کرونا ویروس بهداشت و درمان شهرستان نهاوند

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام