تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40611
4. اسفند 1398 - 16:14
فرماندار نهاوند گفت: ضمن جلوگیری از بروز شایعات و با هماهنگی همه دستگاه‌ها تمهیدات لازم برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در سطح شهرستان نهاوند اندیشیده شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی دستگاه‌های شهرستان برای مقابله با کرونا ویروس به ریاست ناصری فرماندار نهاوند و با حضور اعضای شورای تأمین در فرمانداری برگزار شد.

ناصری فرماندار شهرستان نهاوند در این نشست ضمن قدردانی از مردم فهیم و ولایت مدار شهرستان به خاطر شرکت در انتخابات گفت: مردم انقلابی نهاوند باوجود همه توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان در انتخابات شرکت کردند که قدردان همه آن‌ها هستیم.

وی در ادامه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور اظهار داشت: مهم‌ترین عامل در جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا پیشگیری و رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است که در عدم ابتلا بسیار مؤثر است.

فرماندار نهاوند افزود: باید امنیت روانی و اجتماعی جامعه حفظ شود و ضمن جلوگیری از بروز شایعات همه دستگاه‌ها برای پیشگیری از ابتلا به این ویروس همکاری داشته باشند.

ناصری با اشاره به اهمیت مقابله به این ویروس گفت: باید تمهیدات و اقدامات لازم برای مقابله با این ویروس با هماهنگی دستگاه‌های مربوطه در سطح شهرستان اندیشیده شود و در جامعه نگرانی ایجاد نشود.

وی افزود: جو روانی ایجادشده در مورد کرونا ویروس باید با اطلاع‌رسانی صحیح آرام شود و اطلاع‌رسانی درست و دقیق توسط اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان نهاوند انجام شود.

فرماندار نهاوند با اشاره به نقش مهم شبکه بهداشت و درمان در این زمینه گفت: شرح وظایف همه دستگاه‌ها برای مقاله با این ویروس توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان به دستگاه‌ها اطلاع‌رسانی شود و همه موظف به انجام این وظایف هستند.

ناصری اظهار داشت: هر دستگاه باید وظایف محوله خود را به‌خوبی انجام دهد تا انشا الله این مشکل هم حل شود و باید مراقب افراد سودجو باشیم و با نظارت دقیق و مستمر اجازه ندهیم تا برخی افراد از این شرایط سو استفاده کنند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام