تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40486
23. بهمن 1398 - 10:53
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با تلاش عوامل امدادی و فوریت‌های پزشکی مادر گرفتار در برف دریکی از روستاهای نهاوند نجات یافت و فرزندش را سالم به دنیا آورد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: بارش برف و برودت کم‌سابقه هوا باعث مسدود شدن بسیاری از محورهای مواصلاتی به‌خصوص محورهای روستایی نهاوند شده است.

وی اظهار داشت: در این شرایط گزارشی مبنی بر گرفتار شدن یک خانم باردار دریکی از روستاهای بخش خزل نهاوند دریافت شد و تلاش‌ها برای نجات وی آغاز شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: این زن باردار در روستای دورافتاده "دارسیبه " دچار مشکل شده بود که هماهنگی لازم با عوامل راهداری، امدادی و فوریت‌های پزشکی برای نجات جان وی و فرزندش اقدام شد.

دارابی با اشاره به شرایط سخت جوی گفت: خوشبختانه با بازگشایی محور این روستا جان مادر و فرزندش نجات یافت و ساعت 4 بامداد توسط فوریت‌های پزشکی به بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان منتقل شد.

وی اظهار داشت: پس از انتقال به بیمارستان این مادر با تلاش پزشکان موفق شد نوزاد خود را سالم به دنیا بیاورد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند از همه عوامل امدادی و کادر فوریت‌ها و پزشکی قدردانی کرد و افزود: خوشبختانه حال عمومی مادر و نوزاد مساعد گزارش‌شده است.

وی در پایان گفت: در برف هفته گذشته نیز در شرایط بسیار نامساعدی جان یک مادر باردار با تلاش تیم‌های امدادی و اورژانس نجات‌یافته بود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان