تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40486
23. بهمن 1398 - 10:53
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با تلاش عوامل امدادی و فوریت‌های پزشکی مادر گرفتار در برف دریکی از روستاهای نهاوند نجات یافت و فرزندش را سالم به دنیا آورد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مومنعلی دارابی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: بارش برف و برودت کم‌سابقه هوا باعث مسدود شدن بسیاری از محورهای مواصلاتی به‌خصوص محورهای روستایی نهاوند شده است.

وی اظهار داشت: در این شرایط گزارشی مبنی بر گرفتار شدن یک خانم باردار دریکی از روستاهای بخش خزل نهاوند دریافت شد و تلاش‌ها برای نجات وی آغاز شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند افزود: این زن باردار در روستای دورافتاده "دارسیبه " دچار مشکل شده بود که هماهنگی لازم با عوامل راهداری، امدادی و فوریت‌های پزشکی برای نجات جان وی و فرزندش اقدام شد.

دارابی با اشاره به شرایط سخت جوی گفت: خوشبختانه با بازگشایی محور این روستا جان مادر و فرزندش نجات یافت و ساعت 4 بامداد توسط فوریت‌های پزشکی به بیمارستان آیت‌الله علیمرادیان منتقل شد.

وی اظهار داشت: پس از انتقال به بیمارستان این مادر با تلاش پزشکان موفق شد نوزاد خود را سالم به دنیا بیاورد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند از همه عوامل امدادی و کادر فوریت‌ها و پزشکی قدردانی کرد و افزود: خوشبختانه حال عمومی مادر و نوزاد مساعد گزارش‌شده است.

وی در پایان گفت: در برف هفته گذشته نیز در شرایط بسیار نامساعدی جان یک مادر باردار با تلاش تیم‌های امدادی و اورژانس نجات‌یافته بود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس