تازه های سایت

کد مطلب: 40470
22. بهمن 1398 - 12:46
راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در شهرستان نهاوند باوجود هوای سرد و برفی با حضور پرشور مردم برگزار شد و امام‌جمعه و فرماندار نهاوند در جمع راهپیمایان سخنرانی کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی امام‌جمعه نهاوند در مراسم راهپیمایی 22 بهمن این شهرستان گفت: باوجود هوای سرد و بارش برف مردم ولایتمدار ایران اسلامی نشان دادند به ارزش‌های انقلاب پایبند هستند.

وی اظهار داشت: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی جبهه جدیدی در دنیا ایجاد کرد و کاخ مستکبران را به لرزه درآورد و ایران را از وابستگی رها کرد.

امام‌جمعه نهاوند با اشاره به دشمنی‌ها برعلیه انقلاب افزود: از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب دشمنی‌ها برعلیه کشور آغاز شد و یک روز صدام را به جان انقلاب انداختند و یک روز تجزیه‌طلب‌ها و منافقین را مسلح کردند و به جان مردم کوچه و بازار انداختند.

وی ادامه داد: دشمنان بعد از جنگ با انواع تحریم‌ها و تهدیدها سعی در متوقف کردن حرکت انقلاب اسلامی داشتند و فتنه‌های 78 و 88 و 96 و 98 را برعلیه کشور ایجاد کردند.

مغیثی گفت: باوجوداین همه دشمنی و تحریم و فتنه و ایجاد مشکل ولی به برکت حضور مردم درصحنه و هدایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری مسیر پرافتخار حرکت انقلاب اسلامی باقدرت و عزت ادامه دارد.

امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه امروز ایران اسلامی در دنیا بااقتدار است، اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی به مرحله‌ای از قدرت رسیده است که جواب هر تهدیدی را باقدرت می‌دهد و دشمنان جرئت تعرض به کشور را ندارند که این اقتدار به برکت خون مطهر شهدای این عرصه و شهدای سرافرازی چون شهید حاج قاسم سلیمانی است.

وی در پایان گفت: حضور پرشور و باشکوه مردم در راهپیمایی امسال باعث ناامیدی دشمنان و شکست نقشه‌های آن‌ها است.

مراد ناصری فرماندار نهاوند نیز در این مراسم گفت: راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال بسیار تماشایی و باشکوه برگزار شد و نمادی از وحدت و انسجام انقلاب اسلامی شد.

وی ادامه داد: مردم عزیز کشورمان نشان دادند هر جا به حضورشان نیاز باشد باافتخار و اقتدار حضور می‌یابند و پایبند انقلاب اسلامی هستند.

فرماندار نهاوند اظهار داشت: حضور در راهپیمایی امسال نشان داد باوجود همه توطئه و دشمنی‌ها ولی مردم در هوای سرد و برفی هم برای پشتیبانی از انقلاب اسلامی به میدان می‌آیند.

 وی با اشاره به برگزاری انتخابات گفت: حضور پرشور در راهپیمایی و پس‌ازآن حضور گسترده در انتخابات دوم اسفندماه تکمیل‌کننده حماسه مردم قهرمان ایران اسلامی است.

ناصری افزود: همه اقدامات برای برگزاری انتخابات در نهاوند انجام‌شده است و وظیفه همه ما اجرای انتخاباتی حداکثری و سالم است.

در پایان سخنرانی بیانیه پایانی راهپیمایی 22 بهمن قرائت شد و با فریادهای الله‌اکبر حاضران بندهای این قطع‌نامه تأیید شد.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند