تازه های سایت

کد مطلب: 40468
22. بهمن 1398 - 7:32
امام جمعه و فرماندار نهاوند به مناسبت 22 بهمن و فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، امام‌جمعه و فرماندار نهاوند در بیانیه مشترکی، ضمن گرامیداشت فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از مردم ولایت‌مدار شهرستان نهاوند دعوت کردند که پر شورتر از گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شرکت و حمایت خود را از انقلاب و نظام اسلامی، اعلام کنند.

 متن این پیام به شرح زیر است.

ایام‌الله دهه مبارک فجر یادآور روزهای غرورآفرینِ حضور یکپارچه ملت همیشه در  صحنه و سرافزار ایران در دفاع از ارزشها و آرمانهای انقلاب می‌باشد.

 انقلاب بزرگی که با  رهبری امام خمینی (ره) طومار استبداد و ظلم رژیم طاغوت را در هم پیچید و استقلال، آزادی  و خودباوری را در کشور پایه‌گذاری نمود.

مردم، صاحبان اصلی و سرمایه تمام نشدنی  این انقلاب‌اند، که با دشمنی و وحدت ‌کلمه همواره پشتیبان انقلاب بوده و هستند.

 امسال که دشمنی و خصومت بدخواهان به  سرکردگی آمریکای جنایتکار، به این  مرز و بوم  آشکارتر شده است، بی‌شک شاهد حضور پررنگ‌تر  مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن خواهیم بود، تا جواب دندان‌شکن دیگری به دشمن‌، تهدیدات و بد عهدی‌های آنان بدهند.

بر همین اساس از شما ملت شریف و فهیم شهرستان نهاوند دعوت می‌نمائیم، تا ضمن تجدید  بیعت با آرمان‌های امام و شهداء، در راستای  پیروی از فرمایشات رهبر فرزانه‌ی انقلاب، مقام  معظم  رهبری (مدظله‌العالی) و حمایت از دستاوردهای بی‌بدیل ۴۱ ساله انقلاب، همچون  سالهای گذشته با شرکت در راهپیمائی وحدت‌آفرین ۲۲ بهمن، همدلی و اتحاد خویش را به نمایش گذاشته و برگ زرین دیگری به افتخارات این شهرستان بیفزائید.

عباسعلی مغیثی- امام جمعه نهاوند
مراد ناصری - فرماندار نهاوند

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام