تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40409
17. بهمن 1398 - 7:17
فرماندار نهاوند گفت: حضور حماسی مردم در صحنه و راهپیمایی ۲۲ بهمن توطئه دشمنان را خنثی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری به مناسبت دهه فجر در جمع اهالی روستاهای لواشان از توابع بخش مرکزی و بالاجوب از توابع بخش زرین‌دشت نهاوند، اظهار کرد: ایران اسلامی در ۴۰ سال گذشته مورد آماج حملات دشمنان قرارگرفته و هرروز با مسائل مختلفی چون جنگ، اقدامات گروهک‌ها، فتنه‌های متمادی و مواردی از این دست درگیر بوده است.

وی گفت: این انقلاب روزهای سختی را پشت سر گذاشته و بازهم روزهای سختی در پیش خواهیم داشتم اما امانت‌داران این نظام به‌خوبی کار خود را انجام داده‌اند و ایران اسلامی با ایران زمان طاغوت در هیچ حوزه‌ای قابل‌مقایسه نیست.

فرماندار نهاوند ادامه داد: گام دوم انقلاب گام شکوفایی هرچه بهتر و بیشتر ایران اسلامی در زمینه‌های مختلف است.

وی با اشاره به ایثار و ازخودگذشتگی مردم ایران اسلامی با رهبری امامین انقلاب، گفت: مردم ما امروز در حال آماده شدن برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستند تا نگذارند دشمنان این مردم و نظام خیال باطل در سرخود بپرورانند.

ناصری با اشاره به حماسه‌آفرینی مردم در وداع با سردار سلیمانی، گفت: اگر دشمن می‌دانست شهادت سردار سلیمانی موجب اتحاد و همبستگی و همچنین ایجاد این رستاخیز می‌شود هرگز چنین غلطی نمی‌کرد.

وی بابیان اینکه امروز مردم ما به سبب تحریم‌های ناجوانمردانه دارای مشکلاتی هستند، گفت: انتخابات دوم اسفندماه زمینه عقب راندن دشمنان از مواضع ناحق و نا بخردانه آنها است.

فرماندار نهاوند بااشاره به اقدامات انجام‌شده توسط دستگاه‌های خدماتی علیرغم وجود محدودیت‌ها گفت: امیدواریم با پیگیری مردم و مسئولین روستاها بتوانیم سایر مطالبات مردم را مرتفع کنیم./مهر

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام