تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40228
30. دى 1398 - 8:49
رئیس اداره جهاد کشاورزی نهاوند گفت: باهدف جلوگیری از کشت گیاهان ممنوعه طرح نظارت و بازرسی بر کشت گیاهان در گلخانه‌های نهاوند اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی کمالی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: با توجه به ممنوعیت کشت گیاهان ممنوعه طرح جلوگیری از کشت این‌گونه گیاهان در دستور کار جهاد کشاورزی قرار دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به تعامل و همکاری جهاد کشاورزی با نیروی انتظامی و باهدف مبارزه با کشت گیاهان ممنوعه طرح بازرسی و نظارت بر کشت‌های گلخانه‌ای اجرا می‌شود.

رئیس جهاد کشاورزی نهاوند افزود: در این طرح توسط کارشناسان این اداره به‌صورت مستمر، بازرسی و نظارت بر واحدهای گلخانه‌ای انجام می‌شود.

وی ادامه داد: کارشناسان جهاد کشاورزی هماهنگی و همکاری خوبی را با نیروی انتظامی به‌منظور شناسایی مزارع، گلخانه‌ها و مناطق آلوده دارند.

کمالی نژاد گفت: گیاهانی نظیر شاهدانه، گل و خشخاش از مهم‌ترین گیاهان ممنوعه محسوب می‌شوند که کشاورزان باید به عدم کشت این محصولات توجه ویژه‌ای داشته باشند.

وی بیان داشت: بر اساس مصوبه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و تذکرات مستمر دادستان محترم شهرستان، پیشگیری و مقابله فراگیر با کشت گیاهان ممنوعه به‌صورت مستمر در دستور کار است.

رئیس جهاد کشاورزی نهاوند گفت: علاوه بر گلخانه‌ها بر اراضی کشاورزی نیز نظارت‌های کارشناسان این اداره انجام می‌شود تا از کشت این‌گونه گیاهان جلوگیری شود.

وی افزود: درراه مبارزه با کشت گیاهان ممنوعه نیازمند همکاری مردم و کشاورزان هستیم و از کشاورزان عزیز درخواست داریم جهاد کشاورزی را در این امر مهم یاری کنند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام