تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 40226
29. دى 1398 - 12:06
ناصر عارف با کذب دانستن فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جلوگیری از ورود اقوام شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی به محل تدفین شهدا، گفت: خانواده شهدا از والدین تا منسوبین و اقوام داخل محوطه در نظر گرفته شده، حضور داشتند.

به گزارش پایگاه خبری گرو به نقل از پایگاه خبری عصر همدان؛ پس از تشییع شهدای همدانی سانحه هواپیمای اوکراینی و به دنبال انتشار فیلمی مبنی بر جلوگیری از ورود خانواده شهدای به محل تدفین این شهدا به منظور اطلاع دقیق از این موضوع با مدیرکل بنیاد شهید استان گفت‌و‌گویی داشتیم و صحت و سقم این موضوع را جویا شدیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با کذب دانستن فیلم منتشر شده در فضای مجازی، اظهار کرد: تمام اعضای خانواده این شهدا داخل محوطه دفن شهدای خود بودند و مشکلی در این خصوص نداشتیم.

وی با بیان اینکه ساز و کار در نظر گرفته شده به دلیل کثرت جمعیت در آن محوطه بود، گفت: ساز و کار ایجاده شده به منظور برقراری آرامش در مراسم تدفین و ایجاد سهولت برای قرار گرفتن خانواده‌ها در کنار پیکر شهدای خود بود.

عارف بیان کرد: از ابتدای مراسم و با حضور مردم در گلزار شهدا، خانواده این شهدا از والدین تا منسوبین و اقوام داخل محوطه در نظر گرفته شده، حضور داشتند.

وی با تأکید بر اینکه موردی نداشتیم که در روز تدفین این شهدا از اقوام و منسوبین خارج از محوطه تدفین شهدا باشند، افزود: فیلم منشر شده در فضای مجازی کذب بوده و هیچ یک از اقوام و منسوبین شهدا در زمان تدفین مشکلی برای ورود به محوطه دفن شهدا نداشتند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: همه اعضای خانواده شهدا به راحتی می توانستند در این مراسم تدفین آزادانه حضور داشته باشند و برای این افراد هم محوطه ای در نظر گرفته بودیم لذا کسی از حضورشان ممانعت نکرده و فیلم منتشر شده کذب است.

انتهای پیام/ذ

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام