تازه های سایت

کد مطلب: 40167
24. دى 1398 - 8:31
مدیر اداره کتابخانه‌های نهاوند گفت: طرح دل نوشته‌ای برای سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلمانی در کتابخانه‌های نهاوند اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، میلاد امینیان در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی فضای کتابخانه‌های شهرستان مزین به تصاویر این شهید والامقام شد.

وی اظهار داشت: باهدف ترویج فرهنگ شهادت و زند نگه‌داشتن یاد شهیدان عزیزی مانند شهید سلیمانی طرح دل نوشته‌ای برای شهید سلیمانی در کتابخانه‌های شهرستان اجرا شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های نهاوند افزود: در این شهر جمعیت کتاب‌خوان شهرستان پس از ادای احترام جملات و دل نوشته‌های احساسی خود را تقدیم شهید سلیمانی کردند.

وی بیان داشت: در حال حاضر 9 کتاب‌خانه در نهاوند فعالیت دارند و به علاقه‌مندان خدمت‌رسانی می‌کنند و بیش از 110 هزار جلد کتاب در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

امینیان عنوان کرد: امروز وظیفه ما ادامه دادن راه شهدایی چون سردار سلیمانی است و باید با ترویج و گسترش کتاب‌هایی با موضوع شهدا بتوانیم در این مسیر حرکت کنیم.

وی در پایان گفت: کتاب‌های خوبی برای علاقه‌مندان به ایثار و شهادت در کتابخانه‌های نهاوند وجود دارد و از علاقه‌مندان درخواست می‌کنیم از این کتاب‌های مفید استفاده کنند.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند