تازه های سایت

کد مطلب: 40156
23. دى 1398 - 18:21
فرمانده سپاه نهاوند گفت: مواظب طرح ریزی فتنه جدید دشمنان باشید.

به گزارش پایگاه خبری گرو، سرهنگ پاسدار علی مختاری در مراسم گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ۳شهید روستای تکه از توابع بخش مرکزی که با حضور کم سابقه در مسجد امام حسین (ع) این روستا برگزارشد، گفت: دشمنان ملت ایران از هیچ تلاشی برای ایجاد فتنه و تفرقه در بین مردم کوتاهی نکرده اند در حالی که بسیاری از خانواده‌های داغدار حادثه سقوط هواپیما از حرکت منافقان و توهین به ارزش‌های انقلابی اعلام بیزاری کرده اند، ولی عده‌ای از این فرست سو استفاده کرده اند و دست به تجمع می‌زنند.

مختاری با اشاره به حضور پر رنگ و همراه با نظم جوانان و اهالی روستای تکه و روستا‌های اطراف در این مراسم افزود: درود بر شما که قدر دان زحمات حاج قاسم و شهدای عزیز این روستا هستید و با شرکت پرشور خود در این گونه مراسم‌ها جواب دندان شکنی به آمریکای تروریست و منافقین کوردل داده اید.

فرمانده سپاه نهاوند بیان کرد: ترامپ و دولت تروریست آمریکا که ضربه سخت حمله موشکی فرزندان ایران را به سختی احساس کرد به دنبال کم رنگ کردن این حرکت موفقیت آمیز ایران در سطح جهان است و به همین دلیل برای فرار از فشار روانی این اقدام و فرار از پاسخگویی افکار عمومی و رسانه‌های خود به دنبال ایجاد تنش و آشوب در ایران است.

او گفت: مردم ایران و جهان جنایت کم سابقه ترامپ در ترو سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر همرزمانش در فرودگاه بغداد را فراموش نخواهند کرد و این لکه ننگ در تاریخ به اسم دولت آمریکا ثبت شده است.

فرمانده سپاه نهاوند بیان کرد: تعدادی مزدور داخلی با تحریک دشمنان خارجی به اسم حامی دانشجو و خانواده‌های داغدار به ارزش‌های انقلابی و اسلامی توهین می‌کنند و با گستاخی تمام خود را حامی مردم می‌دانند و تروریست‌های قاتل آمریکا که قهرمان ملی ما را شهید کردند با بی شرمی هرچه تمام‌تر می‌گویند در کنار مردم ایران هستیم.

مختاری گفت: مردم ایران خیلی وقت است که صف خود را از منافقان و فرست طلبان جدا کرده اند و با حضور چندین میلیونی خود در مراسم تشیع جنازه حاج قاسم و دیگر همراهان شهیدش ثابت کردند با ارزش‌های اصیل انقلابی خود سفت و سخت ایستاده اند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام