تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39903
1. دى 1398 - 8:45
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند خبر داد؛
دستگیری باند سارقان موتورسیکلت در نهاوند/ کشف ۲۴ فقره سرقت
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری باند ۷نفره سارقان موتورسیکلت و کشف ۲۴ فقره سرقت موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گرو،سرهنگ شااحمد ساکی از دستگیری باند سارقان موتورسیکلت در نهاوند خبر داد و اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت موتورسیکلت از پارکینگ منازل و سطح معابر و خیابان های شهرستان نهاوند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با تجزیه و تحلیل سرقت های صورت گرفته و استفاده از توان اطلاعاتی، باند سارقان موتورسیکلت متشکل از ۷ نفر شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با تأکید بر اینکه سارقان جوان بودند بیان کرد: با توجه به اهمیت موضوع کمیسیون عملیات شهرستان به صورت ویژه در این رابطه تشکیل و پس از چند روز تلاش شبانه روزی متهمان در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و مقادیر زیادی وسایل موتورسیکلت کشف شد افزود: باک، زین، چراغ و کاسه چراغ، راهنما، کمک موتورسیکلت و سایر قطعات موتورسیکلت به صورت اوراق شده به همراه مقادیری مواد مخدر از مخفیگاه متهمان کشف شد.

ساکی با تأکید بر اینکه متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی به ۲۲فقره دیگر سرقت موتور سیکلت و در مجموع ۲۴ فقره سرقت اعتراف کردند ادامه داد: سرقت‌ها از پارکینگ های منازل و معابر عمومی در سطح شهرستان بوده و موارد سرقتی و اوراق شده و به فروش می‌رسید.

وی در پایان با بیان اینکه با اعتراف متهمان، ۳ مالخر نیز در این خصوص دستگیر شدند، تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص عملکرد پلیس از طریق سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام