تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39890
30. آذر 1398 - 8:46
رئیس دانشکده فنی حاج حشمت شهبازی نهاوند گفت: با توجه به مهارت محور بودن دانشکده فنی نهاوند 70 درصد از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه طبق اعلام فنی و حرفه‌ای جذب بازار کارشده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، واحد قیاسی در گفت‌وگو با خبرنگاران نهاوند بابیان اینکه دانشگاه فنی نهاوند مهارت محور است، گفت: باید تلاش کنیم امکانات و مهارت‌های مختلف را در دانشگاه به دانشجویان ارائه دهیم.

وی اظهار داشت: دانشگاه فنی نهاوند در دو بخش پسرانه و دخترانه در 8 رشته فعالیت می‌کند و درصدد افزایش تعداد رشته‌های این دانشکده در دو بخش بانوان و آقایان هستیم.

رئیس دانشکده فنی نهاوند افزود: تاکنون 1500 نفر از دانشجویان این دانشکده فارغ‌التحصیل شده‌اند که طبق اعلام فنی و حرفه‌ای 70 درصد آن‌ها جذب بازار کارشده‌اند.

وی گفت: در مهرماه سال آینده رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی ناپیوسته ویژه دختران در دانشکده نهاوند به‌صورت رایگان ایجاد و ثبت‌نام شروع می‌شود.

قیاسی با اشاره به برخی مشکلات دانشگاه‌های نهاوند اظهار داشت: دانشجویان نهاوندی در حوزه وجود خوابگاه‌های دانشجویی ضعف دارد و نیاز به کمک و حمایت بیشتر از طرف مسئولان دارد.

وی ادامه داد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام‌شده کانون شکوفایی ویژه نخبگان و پژوهشگران نهاوندی بااعتبار 300 میلیون ریالی در این دانشگاه ایجادشده است.

رئیس دانشکده فنی نهاوند گفت: خوشبختانه کار خوبی که امسال در این دانشگاه برگزار شد برگزاری موفق آزمون سراسری دستگاه‌های اجرایی بود که از مراجعه همشهریان به سایر مناطق استان جلوگیری کرد.

وی بیان داشت: هم‌اکنون بیش از 350 دانشجو در دانشگاه فنی نهاوند در 8 رشته مشغول تحصیل هستند و مهارت‌های مختلفی را فرامی‌گیرند.

قیاسی گفت: باید تلاش کنیم تا بامهارت آموزی به دانشجویان، بتوانیم بعد از فارغ‌التحصیلی دانشجویان سهم بیشتری از بازار کار را داشته باشیم.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام