تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39880
29. آذر 1398 - 13:00
شهردار نهاوند گفت: پروژه ملی و شاخص ساماندهی بام نهاوند در چندین مرحله تکمیل می‌شود و فاز اول این طرح نیز در اوایل سال آینده افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، نشست خبری شهردار و اعضای شورای شهر نهاوند با اصحاب رسانه شهرستان نهاوند برگزار شد.

محمد حسین پور شهردار نهاوند در این نشست گفت: اقدامات و طرح‌های بزرگی مانند چهارباغ، بام نهاوند، مجوز ایجاد معدن کوه، اسفالت سطح شهر انجام و در حال اجرا است.

وی اظهار داشت: هر کاری که انجام‌شده است طبق وعده‌هایی است که به مردم داده‌شده است و کارهایی را که نمی‌توانیم انجام دهیم به مردم وعده نمی‌دهیم.

شهردار نهاوند با اشاره به کمبود فضای سبز و مشکل پارکینگ در نهاوند افزود: سرانه فضای سبز در شهرستان را افزایش داده‌ایم در بحث پارکینگ هم می‌توانیم پارکینگ طبقاتی احداث کنیم که باید این طرح پیگیری شود.

وی گفت: در هفته آینده مسیل نهاوند به مناقصه گذاشته می‌شود که اگر این مشکل حل شود و دسترسی‌ها باز شود خیلی از مشکلات ترافیک نهاوند حل می‌شود و می‌توانیم موضوع پارکینگ را هم کنیم.

حسین پور بابیان اینکه کارخانه آسفالت نهاوند فعال است، اظهار داشت: کارخانه اسفالت نهاوند مشکلی ندارد و با حل مشکل تأمین قیر با بهتر شدن شرایط جوی آسفالت تولید می‌کند.

شهردار نهاوند عنوان کرد: با توجه به حفاری‌های صورت گرفته توسط اداره آب و فاضلاب برای احداث شبکه فاضلاب شهر نهاوند منتظریم این حفاری‌ها به اتمام برسد تا کوچه‌ها را اسفالت کنیم.

وی افزود: پروژه بام نهاوند یک طرح شاخص و ملی است که باید همه مراحل و فازهای آن‌ها تکمیل شود و در اوایل سال آینده نیز فاز اول آن افتتاح می‌شود.

حسین پور گفت: این طرح به‌عنوان طرحی مهم تا الآن سینمای روباز، آبشار و دریاچه و سکوهای نشیمن و خیلی دیگر از کارهای آن‌ها انجام‌شده است و با تکمیل این طرح قطب گردشگری در شهرستان ایجاد می‌شود.

عبدالعلی ملکی رئیس شورای شهر نهاوند نیز در این نشست خبری اظهار داشت: بودجه سال 96 شهرداری نهاوند 20 میلیارد مصوب شده بود که 22 میلیارد محقق شد و این رقم در سال 97 25 میلیارد مصوب شد که 35 میلیارد تومان محقق شد.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات اقتصادی تحقق بودجه مناسب بوده است و در سال جاری نیز بودجه مصوب 33 میلیارد تومان بوده است که باید بررسی شود که تا امروز چقدر محقق شده و به اطلاع مردم برسد.

ملکی در پایان گفت: برای بودجه سال 99 نیز باید بر پایه عملکرد و شاخص‌هایی مهمی که داریم بتوانیم بودجه مصوب را افزایش دهیم.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام