تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39743
17. آذر 1398 - 8:16
امام‌جمعه نهاوند گفت: کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فضای سالم رقابت را با کینه‌توزی و دشمنی تخریب نکنند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی در بازدید از ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسسلامی در فرمانداری نهاوند اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی بر دو اصل جمهوری اسلامی و مردم‌سالاری پایدار است.

وی تصریح کرد: امروز در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از مردم انتظار می‌رود همچون ۴۰ سال گذشته با مشارکت فعال و حداکثری از سوءاستفاده دشمنان ایران اسلامی جلوگیری کنند.

امام‌جمعه نهاوند با تأکید بر اینکه کاندیداها نیز نباید این رقابت را میدان بردوباخت ببینند، گفت: اگر کاندیدایی بر اساس تکلیف و احساس وظیفه به این میدان واردشده باشد قطعاً زحمات وی هدر نخواهد رفت اما اگر برای برد بیاید و نتیجه نگیرد و به همه آنچه ارزش و آرمان جمهوری اسلامی است پشت کند هیچ عایدی نخواهد داشت.

وی توصیه کرد: کاندیداها صادقانه برای خدمت به مردم و شهرستان به میدان بیایند و رقابت سالم را با کینه و دشمنی بنا نگذارند.

حجت‌الاسلام مغیثی اظهار کرد: امیدواریم محصول این انتخابات فردی خدمتگزار و صدیق باشد تا بتواند در کنار سایر نمایندگان به مشکلات اصلی کشور و حوزه انتخابیه نهاوند بپردازد و در جهت بهبود اوضاع معیشت، اقتصاد و غیره قدم بردارد.

دیدگاه شما

پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا