تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39732
16. آذر 1398 - 8:21
با حضور فرمانده انتظامی استان همدان و جمعی از مسئولان شهرستان نهاوند ساختمان جدید پاسگاه انتظامی شهر گیان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، مراد ناصری فرماندار نهاوند در مراسم افتتاح ساختمان جدید شهر گیان گفت: امنیت اولویت و زیربنا برای سرمایه‌گذاری است و خوشبختانه با همدلی و هماهنگی شورای تأمین امنیت خوبی در شهرستان ایجادشده است.

وی اظهار داشت: پایه و اساس توسعه در شهر و بخش گیان امنیت است چون بدون وجود امنیت، تحقق توسعه محال است که به حمدالله کشور ما در منطقه از امنیت خوبی برخوردار است.

فرماندار نهاوند افزود: ایجاد امنیت باعث ورود سرمایه‌گذار به بخش گیان می‌شود چون گیان در بحث گردشگری باوجود سراب گیان پیشانی گردشگری شهرستان است.

وی بیان کرد: سالانه هزاران نفر برای بازدید از سراب زیبای گیان به شهرستان نهاوند سفر می‌کنند که باید محیطی امن و بانشاط برای آن‌ها فراهم کنیم.

ناصری گفت: زیرساخت‌ها و اقدامات خوبی در سراب گیان ایجادشده است و یکی دیگر از این زیرساخت‌ها امنیت است که باعث ورود گردشگر و سرمایه‌گذار می‌شود.

وی به اهمیت مقوله امنیت اشاره کرد و اظهار داشت: به هراندازه نیروی انتظامی را تقویت کنیم آرامش در جامعه را تقویت نموده‌ایم چون امنیت اولین مؤلفه توسعه هر شهرستانی است.

رئیس شورای تأمین شهرستان نهاوند به حوادث اخیر اشاره کرد و افزود: مردم با بصیرت نهاوند باافتخار و با حضور درصحنه بار دیگر نشان دادند که پایبند به ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند و قدردان امنیت هستند.

وی گفت: دشمنان در اغتشاشات اخیر با طراحی گسترده سعی در ضربه زدن به انقلاب اسلامی داشتند که با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی، سپاه و بسیج و حضور مردم درصحنه و با آگاهی ملت، دشمنان این بار هم شکست خوردند.

ناصری اظهار داشت: با هماهنگی و همدلی خوبی که بین اعضای شورای تأمین شهرستان نهاوند ایجادشده است در این شهرستان مشکل امنیتی خاصی نداریم.

در ادامه این مراسم ساختمان جدید پاسگاه انتظامی شهر و بخش گیان به متراژ ۳۸۰ متر با بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تومان اعتبار افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

 

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام