تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39731
16. آذر 1398 - 8:19
شهردار نهاوند گفت: در راستای زیباسازی منظر شهری و فرارسیدن فصل هرس، درختان سطح شهر نهاوند توسط شهرداری هرس می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسین پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: هرساله با توجه به فرارسیدن فصل هرس درختان شهرداری نهاوند درختان سطح شهر ازجمله پارک‌ها و بلوارها را هرس می‌کند.

وی اظهار داشت: این کار علاوه بر اینکه برای ادامه حیات درخت نیاز است باعث زیباسازی منظر سطح شهر و پارک‌ها و میدان‌ها می‌شود.

شهردار نهاوند افزود: هرس به‌موقع درختان توسط کارکنان آموزش‌دیده خدمات شهری انجام می‌شود و نقش مهمی در سلامت گیاهان دارد.

وی بیان داشت: نقش شهروندان در زیباسازی سطح شهر و کمک به کارکنان شهرداری بسیار مهم است که در این بخش همچون اقدامات گذشته نیازمند کمک شهروندان هستیم.

حسین پور گفت: طبق گفته کارشناسان هرس در زمان مناسب باعث شکل‌دهی بهتر به درختان می‌شود و شاخه‌های زائد و بیمار را از بین برده و منجر به تولید شاخه‌های جوان در بهار می‌شود.

وی بیان داشت: از شهروندان درخواست داریم که خودسرانه نسبت به قطع شاخه درختان اقدام نکنند و این موارد را به شهرداری بسپارند تا به شکل بهتری انجام شود.

شهردار نهاوند افزود: با برنامه‌ریزی صورت گرفته عملیات هرس درختان ابتدا در معابر اصلی و فرعی و پارک‌ها و میدان‌ها بر اساس اولویت انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: معاونت خدمات شهری شهرداری نهاوند در این ایام آماده ارائه خدمات به همشهریان است و خدمت به مردم را وظیفه خود می‌داند.

حسین پور در پایان گفت: شهروندان می‌توانند برای حل مشکلات در حوزه خدمات شهری به شهرداری مراجعه یا با شماره ۷-۳۳۲۳۷۴۴۵ داخلی ۱۰۳ یا ۱۴۴ تماس گرفته تا پیگیری‌های لازم برای حل آن‌ها انجام شود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین