تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39662
10. آذر 1398 - 8:49
مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: از روز دوشنبه یک سامانه بارشی وارد استان همدان می‌شود

به گزارش پایگاه خبری گرو، محمد حسن باقری شکیب در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: در 24 ساعت آینده آسمان استان صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: از روز دوشنبه یک سامانه بارشی وارد استان می‌شود و تا اواخر وقت روز سه شنبه بارش‌هایی را به صورت برف و باران بر جای می‌‌‌‌گذارد.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان گفت: از روز پنجشنبه یک سامانه بارشی دیگر استان را تحت تاثیر می‌دهد که  عمده ریزش آن بیشتر به صورت برف خواهد بود.

باقری شکیب ابراز کرد: دو روزهای دوشنبه و سه شنبه حداکثر دمای استان تا 6 درجه سانتی‌گراد کاهش می یابد اما از نظر حداقل دما تغییر محسوسی نخواهیم داشت.

وی به وضعیت دمای استان در 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت نهاوند با حداکثر دمای 15 درجه به عنوان گرمترین شهرستان استان و کبودرآهنگ با حداقل دمای منفی دو درجه سردترین نقطه استان گزارش شده است. همچنین دمای شهرستان همدان بین منفی 1 و 13 درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده است.

مسئول پیش‌بینی هواشناسی استان همدان تصریح کرد: بر اساس پیش بینی‌های فصلی، میزان بارش در ماه آذر در حد نرمال است اما در ماه‌های دی و بهمن کمتر از نرمال خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان