تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39396
19. آبان 1398 - 8:48
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: باهدف ایجاد زیرساخت‌ها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر ایمن‌سازی و تعریض جاده روستای “شریف‌آباد ” از توابع بخش خزل در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ایجاد زیرساخت‌ها در بخش راه‌های ارتباطی یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که در شهرستان نهاوند در حال اجرا است.

وی اظهار داشت: با تلاش‌های مجموعه شهرستان و پیگیری‌های انجام‌شده اعتبارات خوبی برای بهسازی و تعریض محورهای روستایی شهرستان نهاوند اخذشده است.

نماینده نهاوند در مجلس گفت: با توجه به‌ضرورت رسیدگی به روستاییان به‌منظور جلوگیری از مهاجرت و آثار سوء این مهم خوشبختانه طی سه سال اخیر اقدامات خوب و مثبتی در راستای راه‌های ارتباطی روستایی، ساماندهی و اجرای طرح‌های هادی انجام‌شده است.

وی بیان کرد: ساماندهی محورهای روستایی باعث کاهش بروز حادثه‌های ناگوار می‌شود و رضایت مردم را به دنبال دارد که خوشبختانه موفق به اخذ بهسازی و تعریض ۷۶ کیلومتر راه روستایی شده‌ایم.

بهرام نیا گفت: هم‌اکنون در چند محور و توسط پیمانکاران عملیات تعریض و بهسازی در حال انجام است و کار پیشرفت خوبی دارد.

وی ادامه داد: بر همین اساس با پیگیری‌های صورت گرفته باهدف کاهش خسارت جانی و مالی به هم‌وطنان عزیز تعریض و ساماندهی محور روستای “شریف‌آباد ” بخش خزل در دستور کار معاونت سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قرارگرفته است.

نماینده نهاوند به دیگر پروژه اتمام راه روستایی نهاوند اشاره کرد و افزود: عملیات زیرسازی و روسازی محور روستای “هادی‌آباد ” به “رزینی ” به طول ۲ کیلومتر دارای پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی است.

وی اظهار داشت: در حال حاضر پیمانکار این پروژه در حال ساخت پل‌های موردنیاز در مسیر است و در آینده‌ای نزدیک این محور آسفالت خواهد شد.

بهرام نیا افزود: در سال جاری با توجه به پیگیری‌ها و مساعدت دولت محترم مجوز تعریض، بهسازی و آسفالت ۷۶ کیلومتر محور روستایی اخذشده است که کار بسیار بزرگی در شهرستان انجام می‌شود.

وی گفت: امروز پروژه‌هایی چون محور نهاوند به گیان، محور مهم دهفول-برزول-فارسبان و چندین نقطه دیگر با اخذ و تأمین اعتبار در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام