تازه های سایت

کد مطلب: 39262
9. آبان 1398 - 8:51
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی در کمیسیون امور اجتماعی مجلس مطرح شده که به واسطه آن مجلس پیگیر حل مشکل قراردادی نیروهای حجمی و خرید خدمت است

به گزارش پایگاه خبری گرو، حسن بهرام نیا در شورای اداری مدیریت توزیع نیروی برق نهاوند با تاکید بر اینکه خط قرمز ما مردم و خدمت صادقانه است، گفت: خوشبختانه مردم شهرستان نهاوند از عملکرد مدیریت توزیع برق شهرستان راضی هستند.

وی با بیان اینکه بازدید دوره ای درراستای وظیفه ذاتی نظارتی است و ارتباطی با انتخابات ندارد، گفت: امروز نگاه استان به شهرستان نهاوند با دو سال گذشته بسیار متفاوت است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات برق رسانی در سراب های شهرستان نهاوند همچون گیان، گاماسیاب و فارسبان در راستای روشنایی و فضاسازی مناسب برای جذب گردشگر انجام شده است.

وی افزود: در بدترین برهه و موقعیت اقتصادی کشور بودیم اما اجازه ندادیم این موانع موقعیت و فرصت های توسعه شهرستان نهاوند را بسوزاند بلکه با گرفتن ردیف های ملی و با تعامل و فعالیت مدیران و مسئولان در شهرستان ، نهاوند به یک کارگاه عمرانی خدماتی تبدیل شده و مسیر توسعه را پیش گرفته است.

بهرام‌نیا، گفت: درباره حل مشکل نیروهای حجمی و خرید خدمت، طرحی در کمیسون امور اجتماعی مجلس مطرح شده است که طرف قرار داد پیمانکار از این به بعد دولت خواهد بود.

وی تصریح کرد: نگاه مجلس به این موضوع مثبت است و بنا داریم در هیچ وزارتخانه ای قراردادی بسته نشود و مستقیم با دولت بسته شود و این طرح به زودی به مجلس می رود و با احتمال زیاد مصوب هم خواهد شد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان