تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 39215
5. آبان 1398 - 12:00
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: از ابتدای سال آبی 99 ـ98 تاکنون 45 میلی‌متر بارش باران در سطح استان رخ داده که امیدواریم سال آبی پر بارشی را پیش رو داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری  تحلیلی گرو، منصور ستوده با اشاره به اینکه بارش استان در مدت مشابه سال گذشته 20 میلیمتر و متوسط بلندمدت 16 میلی‌متر بوده است، افزود: بارش‌های امسال در مقایسه با سال آبی گذشته 124درصد و نسبت به متوسط بلندمدت 186 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینکه بارش استان در مدت مشابه سال گذشته 20 میلیمتر و متوسط بلندمدت 16 میلی‌متر بوده است، افزود: بارش‌های امسال در مقایسه با سال آبی گذشته 124درصد و نسبت به متوسط بلندمدت 186 درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت آب ‌منطقه‌ای استان همدان بیان کرد: در محدوده مطالعاتی همدان ـ بهار ایستگاه سد اکباتان 56 میلی‌متر بارندگی رخ داده که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 19 میلیمتر بوده است

وی میزان بارندگی در ایستگاه وسج محدوده مطالعاتی نهاوند در سال گذشته را 23 میلیمتر اعلام کرد و گفت: امسال در این ایستگاه 40 میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.

ستوده بیان کرد: میزان بارش در ایستگاه وراینه محدوده مطالعاتی نهاوند 40 میلی‌متر بوده که نسبت به بارش 22 میلی‌متر در متوسط بلند مدت 79 درصد افزایش دارد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال آبی 98-97 تاکنون در ایستگاه آق کهریز همدان - بهار 40 میلیمتر بارندگی رخ داده است افزود: میزان بارندگی سال گذشته در این ایستگاه نیز 15 میلیمتر است.

ستوده با اعلام اینکه ایستگاه قهاوند در محدوده مطالعاتی رزن ـ قهاوند 37 میلی‌متر بارندگی داشته است گفت: میزان بارندگی ثبت شده در این ایستگاه در مدت مشابه سال گذشته 15 میلیمتر بوده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته در ایستگاه خمیگان محدوده مطالعاتی رزن-قهاوند 26 میلی‌متر بارندگی داشتیم تصریح کرد: میزان بارندگی امسال در این ایستگاه تاکنون برابر 57 میلی‌متر بوده است.

دیدگاه شما

پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان