تازه های سایت

پربیننده ها

کد مطلب: 38999
17. مهر 1398 - 8:29
مسئول موکب‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در نهاوند گفت: موکب‌‌های نهاوند درکربلا از هجدهم مهرماه آماده پذیرایی از زائران هستند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، امرالله سلیم‌پور اظهار کرد: با هماهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات نهاوند سه موکب در شهر کربلا برپا شده که از روز هجدهم مهرماه آماده پذیرایی از زائران می‌شوند.

وی گفت: این موکب‌ها با عنوان موکب‌الزهرا(س) ویژه خواهران، موکب شهدای برزول و موکب خادم‌الشهدای شهر گیان در فاصله نزدیک به حرم مطهر برپا شده‌اند.

مسوول موکب‌های ستاد بازسازی عتبات عالیات در نهاوند افزود: سال گذشته از شهر نهاوند دو موکب در شهر کربلا برپا شد که امسال مجوز برپایی موکب خادم‌الشهدای شهر گیان نیز دریافت شد.

وی گفت: خدماتی که در این موکب‌ها ارائه می‌شود از محل کمک‌های خیرین و نذورات مردمی تامین شده به طوری که تاکنون از سوی موکب شهدای برزول و گیان هرکدام 100 میلیون تومان و موکب‌الزهرا نیز 50 میلیون تومان کمک مردمی جمع‌آوری شده است.

سلیم‌پور ادامه داد: در این موکب‌ها علاوه بر امکانات اسکان و بهداشتی مقدمات پذیرایی نهار و شام به تعداد 300 نفر در هر روز نیز فراهم آمده است.

وی با اشاره به آدرس محل برپایی موکب‌ها گفت: موکب شهدای شهر برزول و موکب‌الزهرا ویژه خواهران در راس‌الحسین(ع)، پارک امام حسین(ع) و موکب خادم‌الشهدای شهر گیان در انتهای خیابان قزوینیه آخرین ساختمان حسینیه است که همشهریان می‌توانند به آدرس‌های داده شده مراجعه کنند./فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام