تازه های سایت

کد مطلب: 38814
1. مهر 1398 - 8:08
مدیر آموزش‌وپرورش نهاوند گفت: همه کلاس‌های 230 مدرسه شهرستان نهاوند در آغاز سال تحصیلی دارای معلم هستند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علیرضا غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ساختن و تربیت کردن انسان اولین هدف معلمان است و باید برای تربیت نسل جوانی بااخلاق و باایمان تلاش کنیم.

وی اظهار داشت: امام راحل و مقام معظم رهبری بر تعلیم و تربیت تأکیدات فراوانی دارند و باید بتوانیم دانش‌آموزانی در طراز انقلاب اسلامی تربیت کنیم.

مدیر آموزش‌وپرورش نهاوند افزود: با همکاری و همدلی با والدین، دانش‌آموزان و معلمان به‌عنوان ارکان مدرسه و با توجه به تهدیدهای نرم دشمنان باید در راستای تربیت و آموزش نسل جوان حرکت کنیم.

وی بیان داشت: علی‌رغم همه هجمه‌های دشمنان به یاری خدا سال تحصیلی شاداب و پربرکت و پرجنب‌وجوش و سرحالی را شروع خواهیم کرد و در این راه همه تلاش خود را به کارخواهیم گرفت.

غلامی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با تلاش همه مجموعه اداره هیچ کلاسی بدون معلم در شهرستان نهاوند نخواهیم داشت.

وی بابیان اینکه 26 هزار دانش‌آموز نهاوندی امسال در مدارس تحصیل می‌کنند، افزود: در شهرستان نهاوند 230 مدرسه برای پذیرایی از دانش‌آموزان آمادگی دارند.

میر آموزش و پورش نهاوند اظهار داشت: در سال 90 با تدابیر رهبر معظم انقلاب و با استفاده از نظرات اندیشمندان زیادی و با بحث و مشورت سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش برای پیشرفت این نهاد ابلاغ شد.

وی ادامه داد: امروز این سند مهم از حالت برنامه‌ریزی گذشته است و به مرحله اجرایی رسیده است و حجت بر همه تمام است چون تحقق اهداف این سند مطالبه رهبر معظم انقلاب است.

غلامی گفت: همه باید برای رسیدن به اهداف آموزش پرورش در کنار ما باشند و رویکرد این نهاد رویکردی انقلابی و اسلامی است و باید بر اساس این رویکرد دانش‌آموزانی تربیت کنیم که مانند شهید حججی باشند و این شهدای عزیز الگوهای دانش‌آموزان باشند.

وی بیان داشت: دانش‌آموزان بزرگ‌ترین سرمایه کشور هستند که آینده این مملکت در دستان آن‌ها است که وظیفه ما است تا دانش‌آموزانی با بصیرت و ولایتمدار پرورش دهیم.

مدیر آموزش‌وپرورش نهاوند افزود: در سال تحصیلی امسال با دانش‌آموزان پیش‌دبستانی 26 هزار دانش‌آموز در 230 مدرسه و در 1170 کلاس درس به تحصیل علم خواهند پرداخت.

وی در پایان بابیان اینکه 2500 کلاس اولی امسال به مدارس وارد می‌شوند، گفت: تعداد 1800 همکار فرهنگی و عوامل ستادی و اجرایی در خدمت دانش‌آموزان خواهند بود.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام