کد مطلب: 38789
29. شهريور 1398 - 19:20

به گزارش پایگاه خبری گرو، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: در طول 40 سال مقاومت و ایستادگی مردم بوده است که انقلاب را پیروز کرده و حرکت روبه‌پیشرفت انقلاب را تداوم بخشیده است و انقلاب را در مقابل خطرات و تهدیدهای دشمنان بیمه کرده است.

وی اظهار داشت: امروز گفتمان مقاومت در منطقه در برابر اهداف دشمن و استکبار ایستاده و پیروز شده است و دشمنان به همین دلایل است که با مقاومت و این گفتمان مخالف هستند.

امام‌جمعه نهاوند افزود: مقاومت در کشورهای منطقه از ثمرات انقلاب است و جبهه کفر و استکبار جهانی نمی‌توانند این واقعیت را قبول کنند.
مغیثی در بخش دیگری از خطبه‌ها گفت: باسابقه عهدشکنی و خیانت‌های آمریکایی‌ها پیشنهاد مذاکره از طرف آن‌ها واقعاً خنده‌دار است چون آن‌ها برجام را که خودشان امضا کردند کنار زدند و ایران را تحریم کردند.

وی ادامه داد: مذاکره در این شرایط تحریم یعنی تسلیم شدن در مقابل آن‌ها ولی منظور آن‌ها از مذاکره این است که ما از سیستم دفاعی و موشکی دست‌برداریم و از راهبرد منطقه‌ای مقاومت دست‌برداریم.

امام‌جمعه نهاوند افزود: آن‌ها می‌خواهد ما موشک نداشته باشیم و کاری به مظلومین در منطقه نداشته باشیم درحالی‌که دفاع از مظلوم و مبارزه با ظالم از اصول دین اسلام و راهبرد اصلی انقلاب اسلامی است.

وی در پایان گفت: دشمنی آمریکایی‌ها با مردم ایران اسلامی تمام‌شدنی نیست چون آن‌ها با اصل انقلاب مشکل‌دارند و همه اقدامات دشمنان و به‌خصوص آمریکایی‌ها تأمین اهداف رژیم صهیونیستی در منطقه است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس