تازه های سایت

کد مطلب: 38753
27. شهريور 1398 - 9:07
جلسه ی شورای آموزش و پرورش نهاوند با حضور فرماندار، امام جمعه و سایر اعضای جلسه با موضوع بازگشایی مدارس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری گرو، در این جلسه که در استانه بازگشایی مدارس برگزار شد مراد ناصری فرماندار نهاوند گفت: همه ی ادارات و دستگاه ها موظفند در راستای شروع مهری باشکوه در کنار آموزش و پرورش باشند

وی در این جلسه ضمن تشکر و قدردانی از تلاش ها و زحمات اداره ی آموزش و پرورش نهاوند در طول سه ماه تابستان، گفت: باور عموم این است که با تعطیلی مدارس، کار آموزش و پرورش هم کم می شود؛ اما واقعیت امر این است که با تعطیلی مدارس، تازه کار آموزش و پرورش شروع می شود و مقدمات و برنامه‌ریزی یک سال تحصیلی در تابستان انجام می شود.

فرماندار نهاوند با بیان اینکه ماه مهر بخش مهمی از تاریخ ایران را در خود جای داده است، افزود: مهرماه به واسطه ی شروع سال تحصیلی مدارس، شروع فعالیت حوزه های علمیه، تقارن با هفته ی دفاع مقدس و ... از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ناصری تاکید کرد: در راستای شروع مهری پر از شور و شعف برای دانش آموزان، تمامی ادارات، دستگاه ها، بخشداری ها و دهیاری ها موظفند در کنار آموزش و پرورش، مقدمات این اتفاق مبارک را فراهم سازند.

ثبت نام 25 هزار و 840 دانش آموز نهاوندی

علیرضا غلامی مدیر آموزش و پرورش نهاوند نیز در این جلسه با بیان اینکه آموزش و پرورش برای تحول واقعی به کمک سایر دستگاه ها نیاز دارد، گفت: ما در آموزش و پرورش سند مهمی داریم به نام سند تحول بنیادین که توسط بیش از ۵۰۰ نفر از صاحبنظران تعلیم و تربیت تدوین شده است و به تائید مقام معظم رهبری نیز رسیده است.

وی افزود: اجرای این سند که بر اساس آن، ما در پی آنیم که دانش آموزانی در تراز جمهوری اسلامی تربیت کنیم، فقط بر عهده ی آموزش و پرورش نیست و سایر دستگاه ها باید پای کار بیایند و ما را کمک کنند تا بتوانیم کلمه ی "تحول" که مقام معظم رهبری نیز همواره بر روی آن تاکید داشته اند را در آموزش و پرورش به ظهور و بروز برسانیم.

مدیر آموزش و پرورش نهاوند ضمن تشکر و قدردانی از همه ی دستگاه ها و اداراتی که در طول سال تحصیلی همیار و همراه آموزش و پرورش هستند، ابراز داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بازگشایی مدارس، از ادارات و دستگاه ها انتظار داریم در این هفته کمک ویژه‌ای به آموزش و پرورش داشته باشند تا ان شاالله با شور و شعف بیشتری به استقبال مهرماه برویم.

غلامی گفت: ۲۳۰ مدرسه با ۱۱۷۰ کلاس آموزشی و ۲۵ هزار و ۸۴۰ دانش آموز آماده آغاز سال تحصیلی جدید هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام
شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین