تازه های سایت

کد مطلب: 38732
26. شهريور 1398 - 7:45
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش نهاوند گفت: از ابتدای شروع تعطیلات تابستانی تا پایان فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان، 4 هزار و 925 نفر در مدارس نهاوند پذیرش شدند.

به گزارش پایگاه خبری گرو، علی کولیوند اظهار کرد: از ابتدای شروع تعطیلات تابستانی تا پایان فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان، 4 هزار و 925 مسافر در قالب یک‌هزار و 168 خانوار در مدارس نهاوند پذیرش شده‌اند.

وی گفت: به منظور ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان و دیگر اقشار جامعه امسال دو مرکز شبانه روزی از تیرماه تجهیز و برای اسکان اختصاص داده شد.

 معاون پشتیبانی آموزش و پرورش نهاوند با بیان اینکه در مراکز اسکان فرهنگیان علاوه بر فرهنگیان سایر میهمانان و مسافران نیز اسکان داده شده‌اند افزود: بر اساس آمار موجود 88 درصد از پذیرش‌شدگان یعنی جمعیت 4 هزار و 360 نفر را میهمانان فرهنگی و 12 درصد معادل 565 نفر نیز از سایر اقشار جامعه بوده‌اند.

وی از رشد میزان اسکان میهمانان در تابستان امسال خبر داد و گفت: طبق آمار موجود تابستان امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد پذیرش‌شدگان با رشد 10 درصدی مواجه بوده است.

کولیوند گفت: در تعطیلات نوروز امسال حدود یک‌هزار و 500 نفر از فرهنگیان در مراکز اسکان این شهرستان اسکان یافته و از خدمات ما برخوردار شدند./فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

شبکه اطلاع رسانی دانا
پیش بینی آب و هوای نهاوند
پایگاه اطلاع رسانی بانوان همدان
پایگاه اطلاع رسانی ورزش همدان
پایگاه خبری بهارانه شهرستان بهار
سایت خبری جهاد پرس
پایگاه خبری آوای سید جمال اسد آباد
پایگاه خبری آوای فامنین
کانال پایگاه خبری گرو در تلگرام